Şimdi yükleniyor

iPhone 8’in Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu!

iPhone 8 Türkiye Çıkış Tarihi

iPhone 8’in Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Son Güncelleme tarihi 3 Ekim 2017 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

Apple’ın 12 Eylül’de iPhone 7s ve 7s Plus’ın yerine tanıttığı, cam tasarımlı, True Tone Retina HD ekranlı, kablosuz şarj, gelişmiş kamera gibi pek çok yükseltilmiş özelliklere sahip iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye çıkış tarihi belli oldu!

Edindiğimiz bilgilere göre, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus 20 Ekim Cuma günü Türkiye’de satışa sunulacak.

19 Ekim’i 20 Ekim’e bağlayan gece, saat 00:00’dan itibaren Apple Premium Reseller ve Apple Store’larda satışa sunulacak olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı muhtemelen Apple Online Store’dan da bu saat itibariyle sipariş vermek mümkün olacak. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, Altın, Gümüş, Uzay Grisi renk seçenekler ve 64GB/256GB yerleşik depolama kapasitesi ile piyasadaki yerini alacak.

iPhone 7 ve 7 Plus’a göre daha dinamik bir ekrana, daha gelişmiş bir kameraya ve daha estetik bir görüntüye sahip olan iPhone 8 ve 8 Plus tüm bunlara rağmen yılın amiral iPhone modeli olarak görülen iPhone X’in gölgesinde kaldılar. Türkiye’deki pek çok kullanıcının da iPhone X’i beklediği göz önüne alındığında, muhtemelen iPhone 8 ve 8 Plus’a olan ilgi oldukça düşük kalacak.

Yeni iPhone modellerinin depolama kapasitelerine göre ne kadarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı henüz kesinlik kazanmış değil ancak fiyat bilgisinin elimize ulaşması durumunda sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

teknik destek