Şimdi yükleniyor

iPhone 8’in Videosu Ortaya Çıktı!

iPhone 8 Maket

iPhone 8’in Videosu Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz ay, bu yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya sunulması beklenen iPhone 8’in şimdiye kadarki en yakın tasarımının ne olduğunu görebildik ve bugün aynı tasarıma sahip iPhone 8 maketinin videosu ortaya çıktı. iPhone 8 maketi, uçtan uca 5.8 inç ekrana ve hissedilir düzeyde uzun bir gövdeye sahip.

Benjamin Geskin tarafından Twitter’da servis edilen video, en yeni nesil premium iPhone modelinin neye benzeyeceğini tüm hatları ile ortaya koyuyor. Elbetteki videodaki iPhone’un maket olduğu ve gerçekteki modeli ne kadar doğru yansıttığı söylememiz mümkün değil.

teknik destek

iPhone 7’nin tanıtılmasıyla birlikte başlayan iPhone 8 söylentilerinin genelinde, ilk kez bir OLED ekrana sahip iPhone’un 2017’de tanıtılacağı ve iPhone 4/4s’in tasarıma benzer bir cam kaplama gövdeye sahip olacağı kanısı hakim.

Yeni nesil iPhone’un, iPhone 4/4s’deki gibi, ön ve arka taraftaki cam kaplamayı birbirine bağlayan birinci sınıf bir paslanmaz çelik kenarlığa sahip olması öngörülürken, ortaya çıkan videodaki maketin mevcut iPhone’lardan bir hayli kalın olduğu da dikkat çekiyor.

Videodaki iPhone 8 maketi ne kadar kalın görünürse görünsün, Benjamin Geskin geçtiğimiz ay ortaya iPhone 8’in mevcut iPhone 7 ile aynı derinliğe yani 7.1 mm kalınlığa sahip olacağına inandığını söylemişti. Ayrıca Benjamin Geskin, paslanmaz çelik kenarlığın siyah renkte olacağını da sözlerine eklemişti.

teknik destek