iPhone 9 Kılıfıyla Göründü!

iPhone 9 Kılıfıyla Göründü!

Önümüzdeki aylarda 3 iPhone modeliyle karşımıza çıkmasını beklediğimiz Apple’ın düşük donanıma sahip, düşük fiyatlı modeli olacak olan iPhone 9, kılıf görselleri ile birlikte görüldü. Yayınlanan görseller, cihazın tüm tasarım sırrını açıklığa kavuşturuyor.

teknik destek <

iPhone 9 Kılıfıyla Göründü!

Bundan daha önce paylaşılan iPhone 9 tasarımıyla da uyuşan sızıntı, iPhone X’da gördüğümüz gibi çentikli ekran tasarımına sahip olacak ve ekran kısmında LCD panel tercih edilecek. LCD panelli bu cihazın, diğer iPhone modellerinde yer alan OLED panele kıyasla daha düşük kalitede olacağını biliyoruz. Ancak iPhone 9’a eklenen teknolojiler sayesinde cihaz 1.000 nit parlaklığa çıkacak ve düşük enerji harcaması yapacak.

Buna ek olarak paylaşılan görseller, iPhone 9’da parmak izi okuyucusu bulunmayacağını gösteriyor. Apple’ın bu cihazda da Face ID teknolojisini sahip olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Telefonun arkasına bakıldığında ise iPhone 8 modelinde olduğu gibi tek bir kamera dikkatimizi çekiyor. Bu yüzden cihazda portre modu ve optik yakınlaştırma özellikleri bulunmayacak.

iPhone 9 Kılıfıyla Göründü!

iPhone 9’un sızdırılan kılıflı görsellerinde cihazın kalın olduğunu görebiliyoruz. Bu durum telefonun 150.9×76.5×8.3mm boyutlarına sahip olacağı ihtimallerini de haklı çıkarıyor.

Fiyatının 650 dolar olması beklenen model hakkında daha fazla detay yer almıyor.

müşteri hizmetleri