iPhone Arka Cam Kırılınca Ne Yapılabilir?

iPhone Arka Cam Kırılınca Ne Yapılabilir?

Apple’ın son dönemde karşımıza sunduğu iPhone modelleri cam gövdeye sahip, iPhone 8 serisi ve iPhone X modellerinde karşımıza çıkan cam gövde, beğenileri topladı. Bu güzel tasarım bazı zayıflıkları beraberinde getiriyor.

teknik destek

Alınan yorumlara görek kullanıcılar iPhone ekran kırılması ve iPhone’un arka camının kırılması durumlarını karıştırabiliyorlar.

iPhone’un arka camının kırılması gövdenin kırılması demek oluyor. Apple, iPhone’un kasa veya gövde kısmında kırılma olduğunda ne yapıyorsa, arka cam kırıldığında da aynı prosedürü izliyor.

Apple, kasada meydana gelen problemler için ücretli cihaz değişimi fırsatı sunuyor. iPhone 8, 8 Plus veya iPhone X arka camı kırıldığında ücretli cihaz değişimi yaptırabilirsiniz. Fiyat listesi ise şu şekilde;

iPhone Arka Cam Kırılması

Camı kırılan iPhone’u yarı fiyatına satıp, üzerini tamamlayarak sıfır bir cihaz alabilirsiniz. Siz satış yapmayıp yetkili serviste değiştirdiğinizde bile yine sıfır bir iPhone parası ödemiş oluyorsunuz. Bu yolla en azından kutusu bulunan bir cihaz sahibi olabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

15 Comments

Comments are closed.