Cumhurbaşkanı’nın iPhone Açıklaması Sonrasın Vestel Hisseleri Yükseldi!

17
Cumhurbaşkanı’nın iPhone Açıklaması Sonrasın Vestel Hisseleri Yükseldi!

Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın halkı iPhone boykotuna çağırdığı haberini sizlerle paylaşmıştık, bu açıklamanın ardından Vestel hisseleri ciddi bir yükseliş gösterdi.

Cumhurbaşkanı’nın “Onların iPhone’u varsa öbür tarafın da Samsung’u var, Venüs var, Vestel var.açıklaması sonrasında Vestel hisseleri yükseldi.

Bloomberg tarafından paylaşılan habere göre, Erdoğan tarafından yapılan açıklamalar sonrasında hızlı bir yükseliş yaşayan Vestel Elektronik hisseleri, gün içerisinde 8.94 TL seviyelerine kadar çıktı.

Cumhurbaşkanı’nın açıklamasının öncesinde 8.57 TL’den işlem gören hisseler, açıklamanın ardından %7 primle 8.94 TL’ye çıktı.

Son güncelleme:

17 YORUM

  1. Vestel yeni bir telefon cikarsin iphone cihaza esdeger ozelliklerinde bataryasi uzun giden bak ozaman millet iphone aliyormu isminide degistirsin (V)logolu viper marka tel nasil olur

  2. iOS’un da androidin de temelinde linux/unix yatıyor. Toplasınlar programcıları yeni telefon işletim sistemi geliştirsinler. Başka türlü bağlı/bağımlı olmaktan kurtulmak mümkün değil. Şu an piyasada bir nebze de olsa güvenli işletim sistemi ios’dur.
    Şu an piyasada GM haricinde gerçekten ülke içinde üretilen telefon yok.
    Piyasada ciddi cihaz az oyuncak çok. Bu konuda daha yapılacak gerçekten çok iş var.

  3. Kendileri değiştirsinelr sonra belki biz de düşünürüz ellerinizde son model iphone’lar varken millete alma demek kolay

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.