Şimdi yükleniyor

iPhone en iyi müzik uygulaması 2019

iPhone en iyi müzik uygulamaları

iPhone en iyi müzik uygulaması 2019

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Apple iOS için en iyi müzik uygulamaları arasında Bravo Music, Deezer ve Tubidy uygulamasını inceleyelim. iPhone en iyi müzik uygulaması sizce hangisi? İşte iPhone müzik uygulaması listesi!

teknik destek

Apple markası, iOS altyapısı kullanarak; sadece kendi müşterilerinin ulaşabileceği bir ortam meydana getirmiştir. Bu sayede App Store içerisinde birçok farklı müzik uygulaması meydana getirilmiştir. Bu uygulamalar arasından en güzel olanları ise genel olarak daha çok indirilme ve yorumlanma sayısına göre belirlenmektedir. Hem ücretli hem de ücretsiz olarak sunulan bu uygulamalarla, müzik dinlemenin keyfi sonuna kadar yaşanacaktır.

iPhone-en-iyi-muzik-uygulamalari-2 iPhone en iyi müzik uygulaması 2019
iPhone en iyi müzik uygulaması


Bravo Music Player iOS müzik uygulaması

Youtube platformunda yer alan müzikler ve kliplerin ücretsiz olarak dinlenildiği bu uygulama sayesinde, arka planda müzik dinlemek iOS cihazları için mümkün hale getirilmiştir. Youtube Premium üyelerinin sahip olduğu arka planda çalma ve video oynatma, bu sayede bütün iOS
kullanıcıları tarafından yaşanacaktır.

Tubidy iPhone müzik uygulaması

Ücretsiz olarak App Store içerisinden indirilecek Tubidy müzik uygulaması, aynı zamanda rahatlıkla iOS cihazına yapılacak indirmeleri de mümkün hale getirmiştir. Basit bir Arayüzü ve kullanıcı dostu yapısı sayesinde, artık istenilen popüler şarkılar rahatlıkla erişilecektir. İyi bir iOS müzik uygulaması için, Tubidy çok doğru bir tercih olacaktır.

Deezer Apple müzik uygulaması

50 milyondan fazla müzik parçasının bulunduğu bir uygulama olan Deezer, bu sayede kişilerin kendi listelerini oluşturmalarına da izin vermektedir. Aynı zamanda Deezer uygulaması üzerinden istenilen şarkıların paylaşılması da mümkündür.

Kendine özel bir müzik çalar yaratmak isteyen iOS kullanıcıları, App Store üzerinden Deezer indirip, ücretsiz olarak kullanabilir.

teknik destek

2 yorum

comments user
adem

Bravo Music Player iOS müzik uygulamasını indiremiyorum apple storede çıkmıyor yardımcı olur musunuz

    comments user
    Müşteri hizmetleri

    itunes.apple.com/us/app/bravo-video-music-player/id1337731710?mt=8

Yorumlar kapalı.