iPhone Fotoğraf Gizleme

0
iPhone Fotoğraf Gizleme

iPhone Fotoğraf gizleme nasıl yapılıyor? Bu konu hakkında bilginiz yoksa hazırladığımız rehber işinizi kolaylaştıracaktır.

iPhone’da bulunan Fotoğraflar uygulamasındaki fotoğrafları gizlemek oldukça öolay bir işlem, iOS işletim sisteminin sunduğu özellik sayesinde özel fotoğraflarınızı gözlerden uzağa taşıyabilirsiniz. iPhone’da fotoğraf gizlemek kolay olsa da onları bulması da bir o kadar oluyor, maalesef.

iPhone Fotoğraf Gizleme Nasıl Yapılır?

Fotoğrafları gizlemek son derece basit! Yalnızca saklamak istediğiniz fotoğrafları tespit edin, sonrasında bu fotoğrafları açın ve paylaşım seçeneğine tıklayın. Gizle simgesini seçene kadar paylaşım ekranındaki simgeler arasında geçiş yapın, gizle simgesini bulunca tıklayın ve gizlemek istediğiniz fotoğrafları seçin. Bu işlemin ardından seçtiğiniz fotoğraflar gizlenecek.

Gizli Fotoğrafları Tekrar Açma

Fotoğrafları gizlediğiniz zaman onları Gizli adı altındaki özel albüme yerleştirmiş olursunuz. Bu albüme de Albümler sekmesinden giriş yapabilirsiniz. Gizlemiş olduğunuz tüm fotoğrafları burada görüntüleyebilir ve gizlemeden önceki haline geri alabilirsiniz.

Gizli fotoğraflar rahatlıkla bulabiliyor olsanız da görünmesini istemediğiniz fotoğrafları bir nevi ortalıktan kaldırmanıza yarıyor diyebiliriz.

Son güncelleme:

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.