iPhone Fotoğrafçılığını Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın: Moment Lens

iPhone ekran süresi nasıl açılır kapatılır

iPhone’lar dünyanın en çok fotoğraf çeken cihazları olma popülaritesini uzun zamandır elinde tutuyor. iPhone’ların kamerası özgün olarak tartışılmayacak kalitede ve hal böyle olunca iPhone kamerası ile ciddi anlamda profesyonele yakın çekimler yapmak mümkün. Ancak iPhone’un kamerasını destekleyerek daha profesyonel çekimler yapmakta mümkün.

teknik destek

Bu konuda olloclip şimdiye kadar iPhone’lar için birbirinden başarılı lenslerini ortaya koymuş ve başarısını ortaya çıkan fotoğraflarla göstermişti. Görünen o ki akılı telefonların kamera lenslerinde de rekabet artıyor. Moment’te iPhone’lar için lensler üretmeye başlamış ve bu lensler yapı itibari ile şimdiye kadarkilerden çok daha başarılı olurken henüz piyasasını genişletmedikleri için pek bilinmiyorlar.

Moment’in lensleri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus için özel olarak tasarlanmış. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’la da kullanılabiliyorlar. Moment lens yapı itibari ile fotoğraf çekmeyi daha kaliteli hale getirmenin yanı sıra daha kolay çekim yapabilmenin de önünü açıyor.

Üstelik Moment lenslerine özel mercek koruyucu ekleyerek çok katmanlı yansımaların önlenmesini ED cam ile engelliyor ve iPhone fotoğrafçılığını bir adım öteye taşıyor.

Her lens özel olarak tasarlanmış ve yapıya sahip ve yüksek kalitede paslanmaz çelikten üretilmişler. Lensi koruyan bu güçlü yapı parlamayı azaltan ek bileşen ile özellikle destekleniyor. Lensler cihazın arkasına özel koruyucu ile birlikte takılıyor ve 0.3 mm montaj plakasına sahipler.

Pek çok kişi için iPhone’un arka tarafına takılan bir koruyucunun olması kullanışsız gibi geliyor olsa da bu koruyucunun çekim işini çok daha kolay hale getirdiğini belirtelim. Öncelikle kamera ile bağlantılı Bluetooth destekli bir deklanşör düğmesinin olduğunu belirtelim. Böylece düğmeye hafif bir baskı yaptığınızda önce odaklamayı rahat bir şekilde yapabilir ve sert bir şekilde bastığınızda çekim yapabiliyorsunuz. iPhone ekranı ile herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmamış oluyor.

Moment’in sunduğu özel taşıma aparatları, koruyucu ve çantalar ile lensleri taşımak kolay ve pratik hale geliyor.

Arka koruyucular 69,99 dolardan başlayan fiyatlarla ve 3 tip olarak satılıyorlar.

Lensler ise 99,99 dolar fiyat ile geniş açı, makro ve tele olmak üzere 3 tipte sunuluyorlar.

29,99 dolardan başlayan fiyatlar ise iPhone fotoğrafçılığınızı geliştirmek adına bileklik, boyunluk, çanta gibi ek aksesuarlar alabiliyorsunuz.

müşteri hizmetleri