İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone için Çok Özel Duvar Kağıtları

iPhone için özel olarak tasarlanan duvar kağıtlarını zaman zaman sizlerle buluşturuyoruz. Şimdiye kadar iPhone’un Ana Ekranı’ndaki uygulama Dock’ını gizleyen, yine Ana Ekran’daki uygulama klasörlerini gizleyen sihirli duvar kağıtları dahil olmak üzere, pek çok ilginç duvar kağıdını beğeninize sunduk. Bugün paylaşacağımız duvar kağıtları belki de şimdiye kadar paylaştığımız en özel duvar kağıtları arasında gösterilebilecek durumda.

Aşağıdaki duvar kağıtları ile özellikle iPhone X’in Ana Ekranı’nı ve Kilit Ekranı’nı bir plan taslağına dönüştürebilir, kılavuz ve ana hatları detaylı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yalnızca iPhone X için değil iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7 ve iPhone 8 için de bu özel duvar kağıtlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iPhone X için Duvar Kağıtları

Duvar kağıtlarını orijinal kalitesinde indirebilmek için her bir duvar kağıdının altında yer alan bağlantıya dokunmanız yeterli olacaktır.

Elbetteki duvar kağıtlarını iPhone’unuzda ayarlamadan önce bir detaya dikkat etmeniz gerekiyor. Bu, duvar kağıdını ayarlarken Perspektif seçeneğini değil de Hareketsiz seçeneğini seçmenizden geçiyor. Aksi taktirde duvar kağıtları vadedileni yerine getiremeyecektir.

IMG_0195

4 Yorum

 1. cem cem 20 Aralık 2017

  gerçekten x te kullanıyorum çok güzel şu sadece çizgili olanlar fosforlu gibi
  acaba bunları farklı rekte nasıl yaparıs :S

 2. Can Can 18 Aralık 2017

  6 icin hangi duvar kağıdı indirilecek. Çünkü yok!!!

  • Ömer Ergin Ömer Ergin Yazar | 18 Aralık 2017

   Yazının sonlarına doğru daha dikkatli bakarsanız ilgili duvar kağıdını ve indirme bağlantısını görebilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.