iPhone için Çok Özel Duvar Kağıtları

iPhone için Çok Özel Duvar Kağıtları

iPhone için özel olarak tasarlanan duvar kağıtlarını zaman zaman sizlerle buluşturuyoruz. Şimdiye kadar iPhone’un Ana Ekranı’ndaki uygulama Dock’ını gizleyen, yine Ana Ekran’daki uygulama klasörlerini gizleyen sihirli duvar kağıtları dahil olmak üzere, pek çok ilginç duvar kağıdını beğeninize sunduk. Bugün paylaşacağımız duvar kağıtları belki de şimdiye kadar paylaştığımız en özel duvar kağıtları arasında gösterilebilecek durumda.

teknik destek

Aşağıdaki duvar kağıtları ile özellikle iPhone X’in Ana Ekranı’nı ve Kilit Ekranı’nı bir plan taslağına dönüştürebilir, kılavuz ve ana hatları detaylı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yalnızca iPhone X için değil iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7 ve iPhone 8 için de bu özel duvar kağıtlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iPhone X için Duvar Kağıtları

Duvar kağıtlarını orijinal kalitesinde indirebilmek için her bir duvar kağıdının altında yer alan bağlantıya dokunmanız yeterli olacaktır.

Elbetteki duvar kağıtlarını iPhone’unuzda ayarlamadan önce bir detaya dikkat etmeniz gerekiyor. Bu, duvar kağıdını ayarlarken Perspektif seçeneğini değil de Hareketsiz seçeneğini seçmenizden geçiyor. Aksi taktirde duvar kağıtları vadedileni yerine getiremeyecektir.

IMG_0195

teknik destek

4 Comments

  1. gerçekten x te kullanıyorum çok güzel şu sadece çizgili olanlar fosforlu gibi
    acaba bunları farklı rekte nasıl yaparıs :S

    1. Yazının sonlarına doğru daha dikkatli bakarsanız ilgili duvar kağıdını ve indirme bağlantısını görebilirsiniz.

Comments are closed.

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!