İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone için Dünyanın En Akıllı Ekran Koruyucusu: HALO BACK

HALO BACK zaten hayatımızda olan, herhangi bir online alışveriş sitesinde görebileceğimiz ekran koruyucusu durumunda. Ancak şirket bunu yeni jenerasyonu ile bir adım daha öteye götürmeye hazırlanıyor gibi duruyor.

teknik destek

Kickstarter’da yeni jenerasyon ekran koruyucusunu tanıtıma koyan ve 10.000 dolar hedef ile işlemleri başlatan firma şu anda 20.000 dolara yakın destek ile göz kamaştırıyor diyebiliriz.

Nedir bu HALO BACK?

HALO BACK ile iPhone’unuzun ekranına görünmez bir geri düğmesi ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede iPhone’unuzu tek elle kullanmayı kolaylaştırmış oluyorsunuz. HALO BACK şu anda geliştirilmiş performansı ile iPhone 6, 6s ve 7 serileri için yeniden tasarlanmış ve Kickstarter üzerinde bağış almaya başlamış durumda.

HALO BACK’in çalışma mantığı iOS 9 ve iOS 10 ile merhaba dediğimiz geri düğmesini ekranın alt kısmına getiriyor olması. Bu sayede ekranın o üst kısmında yer alan geri düğmesini kolayca kullanabiliyorsunuz.

Özel olarak dizayn edilen bu ekran koruyucusu, iPhone’un ön yüzünde, ana ekran düğmesinin sol tarafına görünmez bir geri düğmesini getiriyor. Böylece geri gitmek için ekranın o sol üst kısmında yer alan düğmeye ihtiyacınız kalmıyor.

Çalışma mantığı oldukça basit olan HALO BACK’i dünyanın en akıllı ekran koruyucusu yapan şey ise nanomateriyale dayalı olan yeni elektrik devresi tasarımı üzerine kurulu olması.

halo-back-iphone-ekran-koruyucu

Özellikle iPhone “Plus” kullanıyorsanız HALO BACK’in sizin için eşsiz olduğunu söyleyebiliriz. Hem ekranınızın korunması hem de geri git düğmesini oldukça kolaylaştırması geniş ekranlı iPhone için oldukça tatmin edici.

HALO BACK’in ilk jenerasyonunu (iPhone 6/6 Plus ve 6s/6s Plus uyumlu) Türkiye’de değişen fiyatlarla satın alınabiliyor. Ancak dikkat etmek gerekiyor ki oldukça ucuza farklı firmaların ürünleride satılıyor. Bu noktada satın alacağınız ürünün HALO BACK markalı olması önemli.

iPhone 7 ile uyumlu olan (tabiki iPhone 6/6 Plus ve 6s/6s Plus’la da uyumlu) yeni jenerasyonun ise yakın zamanda satışa sunulacağını belirtelim. Ancak şimdiden satın almak isteyenlerin Kickstarter’dan 14 dolar karşılığında ön sipariş verebileceğini söyleyebiliriz. Daha fazla detaya buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

2 Yorum

  1. Emre Emre 12 Kasım 2016

    iPhone’nun mantığını kullanımını kavrayamamış asalaklar için kullanışlı bir ekran koruyucu…

Yorumlar kapatıldı.