İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone için Duvar Kağıtları

iPhone için duvar kağıdı seçkilerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün de birbirinden güzel duvar kağıtlarını beğeninize sunuyoruz.

Yıl boyunca farklı pek çok duvar kağıdı ortaya çıkar. Bu kadar fazla seçenek söz konusu olduğundan en iyi olanlarını seçmek çoğu zaman zor olmaktadır. Bu seçimi sizin yerinize yapıyoruz ve her gün iPhone için en iyi duvar kağıtlarını bir araya getirerek beğeninize sunuyoruz.

Paylaştığımız duvar kağıtları, iPhone 5/5s/5c, iPhone SE, iPhone 6/6 Plus, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus ve iPhone X ile uyumludur.

Duvar Kağıdını İndirme

1 Mac veya PC’ye duvar kağıdını indirmek için duvar kağıdının altında yer alan “Resmi İndir” düğmesine tıklamanız yeterlidir.

2 iPhone’unuzda duvar kağıdını indirmek için duvar kağıdının altında yer alan “Resmi İndir” düğmesine dokunun. Ardından duvar kağıdı tam boyutta ekranınızda açılacaktır. Duvar kağıdının üstüne birkaç saniye parmağınızla dokunun ve gelen diyalog ekranından “Görüntüyü Kaydet” diyerek duvar kağıdını indirin.

Duvar Kağıdını Ayarlama

İndirdiğiniz duvar kağıdını iPhone’unuzda duvar kağıdı olarak ayarlamak için;

Ayarlar > Duvar Kağıdı menüsüne gidin ve “Yeni Duvar Kağıdı Seç” seçeneğine dokunun. Gelen seçeneklerden “Tüm Fotoğraflar“a dokunun ve buradan indirdiğiniz duvar kağıdını seçin. Ekranın sağ alt köşesinde yer alan “Ayarla” seçeneğine dokunarak hangi ekranda duvar kağıdını (Kilit Ekranı veya Ana Ekran veya Her İkisi için) kullanmak isterseniz o seçeneğe dokunun.