İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone İçin En İyi Fotoğraf Uygulamaları

iPhone’nun kamera uygulamasının yetenekleri kısıtlı. Bu sebeple fotoğraf çekmek her zaman zevk vermeyebilir. Fakat App Store’da öyle uygulamalar var ki onlar sayesinde fotoğraf çekmek eğlenceli hale gelebilir. iPhone için en iyi fotoğraf uygulamaları sizlerle…

teknik destek

1. Snapseed

image

Her fotoğraf meraklısı iPhone kullanıcısının telefonunda bulunması gereken bir uygulama. Nedenini anlamak o kadar da zor değil. Sanapseed, parlaklık, kontrast, bulanıklık, vinyet ve netlik düzenlemek için gereken tüm temel işlevlere sahiptir. Kullanımı kolaydır.

Bu uygulama, daha önce yalnızca masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilen profesyonel fotoğraf düzenleme yazılımlarının gücünü ve denetim yeteneğini mobil cihazınıza taşır. Parmağınızın hafif bir dokunuşuyla rötuş yapabilir, perspektifi ayarlayabilir, fotoğrafları
yeniden düzenleyebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. iPhone için en iyi fotoğraf uygulamaları için öneri bir program.

Fiyatı: Ücretsiz

2. Manual

image

Aydınlatmanın uygun olmadığı bir ortamdasınız. Ya da hareketli bir nesneyi yakalamak istiyorsunuz. Manual size ISO, enstantane hızı, beyaz dengesi ve diyafram gibi ayarları yapmanızı sağlıyor. Uygulama ile DSLR kalitesinde fotoğraf çekmeniz önünüzde bir engel yok.

Fiyatı: 7,99 TL

3. Slow Shutter Cam

image

Eğer rüya ışık yollarda fotoğraf çekerken bulanık çıkmasını engellemek istiyorsanız uygulama tam size göre.elde Slow Shutter Cam ,hareketli bir treni yakalamak istediğinizde ya da yürüyen yayaları çekmek istediğinizde, kentsel fotoğraflar çekmek istediğinizde size yardımcı olacaktır. Hareketli resimleri yakalamak için ideal bir uygulamadır.

Fiyatı: 5,29 TL

4. Cortex Camera

image
Düşük ışıkta fotoğraf çekmek işkenceye dönüşüyorsa Cortex Camera tam size göre bir uygulama. Düşük ışıkta standart iPhone kamerasının çektiği fotoğraflara göre çok daha net görüntüler elde edebilirsiniz. iPhone için en iyi fotoğraf uygulamaları öneri 2.

Fiyatı: 7,99 TL

5. LightTrac

image

LightTrac temelde belirli bir konumda belirli bir zamanda size güneşin açısını anlatan bir uygulama. Bu sayede ışık ve gölgeler hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer planlanmış bir organizasyonunuz varsa güneşin durumu hakkında bilgi vererek plan yapmanızı sağlar.

Fiyatı: 23,99 TL

6. A Color Story

image

Snapseed’deki gibi bu uygulamada da fotoğraf geliştirmek için gereken temel düzenleme araçları mevcut. Fakat daha süslü fotoğraflar istiyorsanız, flairs ve sızıntı gibi, fotoğrafa ekleyebileceğiniz güzel filtrelere sahip A Color Story size göre.

Fiyatı: Ücretsiz

7. Adobe Photoshop Mix

image

iPhone ve iPad’in özgürlüğü ile Adobe Photoshop’un yaratıcı düzenleme gücü. Photoshop Mix nerede olursanız olun fotoğraflarınızı dönüştürmeyi hızlı ve kolay bir hale getirir. Gelişmiş çok katmanlı görüntüler oluşturmak için kesin, birleştirin ve kusursuzca resimleri karıştırın. Fotoğrafları daha fazla iyileştirin ya da onlara yeni Photoshop Fix’te ulaşarak veya onları masaüstünüzdeki Photoshop CC’ye göndererek diğer yaratıcı projelerle birleştirin. iPhone için en iyi fotoğraf uygulamaları 3. önerimiz.

Fiyatı: Ücretsiz

8. Handy Photo

image

Fotoğrafları kırparak büyük yapmak için bazı araçlar vardır. Fakat bu işi en iyi yapan Handy Photo. Bu kırpma aracı ekstra bir alanı doldurarak tuval genişletmeye de için izin verir.

Fiyatı: 7,99 TL

9. Waterlogue

image

Waterlogue fotoğraflarınızı suluboya tablolara dönüştürebileceğiniz harika bir uygulama. Filtreler arşından seçim yapıp fırça darbelerinin boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Fiyatı: 10,49 TL

10. Retype

image

Fotoğraflara yazı ekleyebileceğiniz güzel bir uygulama. Farklı yazı tiplerini istediğiniz büyüklük ve şekilde yazabilirsiniz.

Fiyatı: 7,99 TL

teknik destek

Bir yorum

  1. Süleyman akkaya Süleyman akkaya 29 Ocak 2017

    Ben memnunum sağlam dayanıklı çabuk bozulmaz korumalı ve son derece güvenli
    Teşekkür ederim .Süleyman akkaya
    Ankara//TÜRKİYE

Yorumlar kapatıldı.