iPhone için Günün Duvar Kağıtları #1

0
18-ekim-iphone-duvar-kagitlari
iPhone Aksesuarları

Her gun onlarca ücretsiz iOS (iPhone, iPad, iPod touch) uygulamasını sizlerle paylaşıyoruz. Derken artık bu uygulamamızı duvar kağıtları için de yapma kararı aldık ve artık her gün 18:30 itibari ile günün duvar kağıtlarını sizlerle paylaşacağız.

Elbetteki günlük duvar kağıtlarımız tüm iPhone modelleri ile uyumlu, seçmece duvar kağıtlarıdır. Bu yönü ile paylaşacağımız iPhone duvar kağıtlarını iPhone 7/7 Plus, iPhone 6/6s (Plus), iPhone SE, iPhone 5/5s, iPhone 4/4s için kullanabilirsiniz.

En nihayetinde sözü uzatmadan günün duvar kağıtlarını beğeninize sunalım. Ayrıca uygulamamız hakkında önerileriniz varsa lütfen yorum alanından belirtin. Sevdiklerinizle bu eşsiz duvar kağıtlarını da paylaşmayı unutmayın 🙂

BENZER İÇERİK:  Sizler İçin Seçtiğimiz iPhone Duvar Kağıtları

Duvar kağıtlarını iPhone’unuza indirmek için istediğinizin üzerine bir kez dokunun. Yeni ekranda açılacak olan görselin üzerine 1-2 saniye boyunca basılı tutun ve gelen ekrandan kaydet deyin. Kaydet dedikten sonra Ayarlar > Duvar Kağıdı menüsüne gidin ve Yeni Duvar Kağıdı Seç seçeneğine dokunun. Gelen ekrandan duvar kağıdı seçiminizi yapabilirsiniz.

durdle-door-beach-sunset-iphone-6-wallpaper manhattan-busy-street-iphone-6-wallpaper scifi-planet-from-space-iphone-6-wallpaper strasbourg-france-boat-canal-iphone-6-wallpaper vendetta-anonymous-guy-fawkes-mask-shadow-iphone-6-wallpaper dramatic-clouds-sunset-over-bridge-iphone-6-wallpaper seattle-space-needle-building-night-iphone-6-wallpaper ocean-blue-sky-storm-approaching-iphone-6-wallpaper beautiful-garden-red-roses-flowers-iphone-6-wallpaper autumn-rusty-leaves-park-alley-iphone-6-wallpaper

iPhone Aksesuarları

BENZER YAZILAR


Yorum Yapın, Değer Katın: