iPhone için Günün Duvar Kağıtları #1

0
18-ekim-iphone-duvar-kagitlari

Her gun onlarca ücretsiz iOS (iPhone, iPad, iPod touch) uygulamasını sizlerle paylaşıyoruz. Derken artık bu uygulamamızı duvar kağıtları için de yapma kararı aldık ve artık her gün 18:30 itibari ile günün duvar kağıtlarını sizlerle paylaşacağız.

Elbetteki günlük duvar kağıtlarımız tüm iPhone modelleri ile uyumlu, seçmece duvar kağıtlarıdır. Bu yönü ile paylaşacağımız iPhone duvar kağıtlarını iPhone 7/7 Plus, iPhone 6/6s (Plus), iPhone SE, iPhone 5/5s, iPhone 4/4s için kullanabilirsiniz.

En nihayetinde sözü uzatmadan günün duvar kağıtlarını beğeninize sunalım. Ayrıca uygulamamız hakkında önerileriniz varsa lütfen yorum alanından belirtin. Sevdiklerinizle bu eşsiz duvar kağıtlarını da paylaşmayı unutmayın 🙂

Duvar kağıtlarını iPhone’unuza indirmek için istediğinizin üzerine bir kez dokunun. Yeni ekranda açılacak olan görselin üzerine 1-2 saniye boyunca basılı tutun ve gelen ekrandan kaydet deyin. Kaydet dedikten sonra Ayarlar > Duvar Kağıdı menüsüne gidin ve Yeni Duvar Kağıdı Seç seçeneğine dokunun. Gelen ekrandan duvar kağıdı seçiminizi yapabilirsiniz.

durdle-door-beach-sunset-iphone-6-wallpaper manhattan-busy-street-iphone-6-wallpaper scifi-planet-from-space-iphone-6-wallpaper strasbourg-france-boat-canal-iphone-6-wallpaper vendetta-anonymous-guy-fawkes-mask-shadow-iphone-6-wallpaper dramatic-clouds-sunset-over-bridge-iphone-6-wallpaper seattle-space-needle-building-night-iphone-6-wallpaper ocean-blue-sky-storm-approaching-iphone-6-wallpaper beautiful-garden-red-roses-flowers-iphone-6-wallpaper autumn-rusty-leaves-park-alley-iphone-6-wallpaper