İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone için Oldukça Kullanışlı Mıknatıslı Lightning Kablo

Kwik ekibi iPhone için oldukça özel oldukça güçlü bir lightning kablo üretti. Mükemmel dengeli bir özel metalik mıknatıs konnektörü ile iPhone’unuzu iki kata kadar daha hızlı ve pratik şarj edebilirsiniz.

Kwik Magnus Cable 2.0’ı hem iPhone’unuzu şarj etmek için hem de veri transfer etmek için kullanabilmeniz için evrensel bir uyumlulukta tasarlanmıştır. İlk versiyonuna göre daha kalın hale getirilen Magnus Cable oldukça sağlam bir yapıya sahip. Bu yönü ile uzun soluklu kullanım şansını da beraberinde getiriyor.

Aslında çalışma mantığı oldukça basit olan Magnus Cable 2.0 tıpkı Mac’lerin şarj kablosu mantığına sahip. Laboratuar testlerinde 30.000 kez tak-çıkarı hiçbir sorun yaşatmadan tamamlayan bu yeni nesil şarj kiti büyük bir başarı elde etmiş.

Eğer şimdiye kadarki en iyi lightning kabloyu arıyorsanız Kwik Magnus Cable 2.0 tam size göre. Şu anda ön sipariş dahilinde satışa sunulan Magnus Cable’ın fiyatı 104 TL ve Apple’ın orjinal lightning kablosu ile hemen hemen aynı fiyata satılıyor oluşu ile tercih sebebiniz olabilir. Ön satış sayfasına buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.