iPhone için Özel Fiyatlarla Bir Araya Getirilmiş Harici Bataryalar (Powerbank)

iPhone‘ların düşük kapasiteli pilleri özellikle telefonunu elinden bırakamayan, gün içerisinde sürekli telefonunu kullanan kullanıcıların pil ömrü sorunu ile karşılaşmasına neden olabiliyor. Bu sorundan harici batarya veya bir diğer deyiş ile powerbank yardımı ile kurtulmak mümkün. Özellikle powerbank sayesinde duvar tipi güç adaptörü ile priz arama derdiniz olmaz.

teknik destek

Bir AppleFoni iştiraki olan AppleFoni Store’un tam olarak faaliyete geçmesi öncesinde mini bir tanıtım yapmak adına bugüne özel indirimli ve tümüyle orijinal powerbankları beğeninize sunmak istiyoruz.

Aşağıdaki harici bataryaları şimdilik havale veya eft ile ödeme yaparak hemen satın alabilir ve hızlı kargo ile siparişinizi teslim alabilirsiniz. Saat 16:30’a kadarki siparişler aynı gün kargoya verilecek olup kargo hizmeti ücretsiz olarak sunulacaktır.

iPhone için 5.000mAh Type-C Harici Batarya (Powerbank)

Baseus Galaxy Serisi powerbank ile iPhone’unuzu ortalama 1-1.5 kez tam şarj edebilirsiniz. Altın ve Gri renk seçenekleri ile sunulan bu powerbankda uyumlu iPhone’lar için hızlı şarj özelliği ve Type-C çıkış portu yer almaktadır. Bunun yanısıra ekstra olarak bir micro usb çıkışı da powerbank üzerinde konumlandırılmıştır.

Baseus Galaxy Serisi powerbank’ın en önemli özelliği ısı ve akım kontrolü yapabilmesidir. Kısacası, hafif ve şık alüminyum tasarımı sayesinde yanınızdan ayıramayacağınız bir powerbankdan bahsediyoruz diyebiliriz.

iPhone için 10.000mAh Baseus Plaid Harici Batarya (Powerbank)

Yanıma taşıyacağım harici batarya taşıdığıma değmeli, iPhone’umu en azından 2 kez tam şarj etmeli diyorsanız Baseus Plaid harici batarya tam size göre. 10.000mAh’lık kapasitesi sayesinde iPhone’unuzu ortalama olarak 2-2.5 kez tam şarj edebilirsiniz.

Baseus Plaid harici batarya ile iPhone’unuzu tek usb çıkışı üzerinden şarj edebilirsiniz. Taşıması ve kullanımı son derece kolay, yüksek verimlilik sunan uzun ömürlü taşınabilir harici bataryadır. Sahip olduğu ısı ve akım kontrolü ile güvenliğinizden taviz vermezsiniz.

iPhone için 10.000mAh Kapasiteli Baseus Galaxy Serisi Harici Batarya (Powerbank)

Baseus Galaxy serisi harici batarya, lityum iyon pil hücresine sahiptir. İnce ve renkli kasası ile göz dolduran bir üründür. Baseus Galaxy serisi harici batarya, taşıması ve kullanımı son derece kolay, yüksek verimlilik sunan uzun ömürlü ve çift usb destekli taşınabilir şarj cihazıdır.

Dahili ısı, kısa devre, akım ve şarj kontrol ünitesi ile hem kendi hem de şarj etmekte olduğu cihazlar için tam güvenilir bir taşınabilir harici bataryadır.

müşteri hizmetleri