İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone için Sihirli Duvar Kağıtları!

Dünyanın dört bir yanındaki iPhone kullanıcıları, hala bir iOS sorunundan yararlanan, dock ve klasör arka planlarının kaybolmasına neden olan özel duvar kağıtlarını kullanmaya devam ediyorlar. Maalesef Apple, iOS 10.2 ile bu sorundan arındırılmış sürümle geldi ve efsanevi duvar kağıtları artık iOS 10.2 ve üstü sürümlerde çalışmıyor.

teknik destek

Ancak Apple’ın en yeni iOS yazılımında da benzer şekilde esrarengiz iPhone duvar kağıtları kullanılabiliyor. Benzer şekilde iOS sorunundan faydalanan yepyeni iPhone duvar kağıtları ile dock’ı, alışılmışın dışında bir şekilde ortadan kaldırabilir, yok edebilirsiniz.

Twitter kullanıcısı “heyeased”, tasarladığı eşsiz duvar kağıtları ile Apple kullanıcıları tarafından tanınan bir kişi haline geldi. Kendisi, sihirli iPhone duvar kağıtları oluşturmak için iOS’un kullanıma yansımayan belirsiz sorunlarından faydalanan birisi ve o şimdi geri döndü!

Heyeased, bu sefer yeni duvar kağıtları ile aslında belirsiz bir iOS sorunundan faydalanmıyor. Bunun yerine, duvar kağıdının alt kısmını dock’ın rengiyle eşleştiriyor ve böylece dock yokmuş gibi bir görüntü ortaya çıkıyor. Kesinlikle ortaya çıkan görüntü eşsiz. Özellikle benzersiz iPhone duvar kağıtları ve parlak renkleri sevenler için sonucun oldukça tatmin edici olduğunu belirtelim.

Heyseased’in blogunda, bu sayfadaki tüm yeni duvar kağıtları bulabilirsiniz. Duvar kağıtları, iOS 10.2 ve üstü sürümlerle birlikte herhangi bir iPhone modeliyle çalışacak şekilde tasarlandı.

müşteri hizmetleri