İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone İle Gizli Çekimler Yapın

iPhone’da birisinin çaktırmadan resmini çekmek biraz zor. Çünkü kamerayı çekmek istediğiniz tarafa çevirmeniz gerek. Fakat COVR isimli yeni aksesuar sayesinde artık iPhone kameranızla casus fotoğraflar çekmek çok kolay.

COVR, lastik tasarımı sayesinde iPhone’un arkasını korurken asıl amacı kullanıcıların daha kolay ve manevra yapmaya gerek kalmadan gizli fotoğraflar çekmelerini sağlamak. Bir dönem Kickstarter projesi olan COVR, artık satın alınabilir durumda.

image

50$ fiyata sahip olan COVR sayesinde gizli fotoğraf çekmenin yanında doğal pozlar yakalamak da mümkün. Örneğin çocuklarınızın doğal hallerini yakalamak istiyorsanız normalde iPhone kamerasını çevirdiğinizde çocuklarınız ona göre bir poz veriyorlar. Fakat COVR sayesinde kimse fotoğraf çektiğinizi anlamadığı için kolayca doğal pozları yakalayabilirsiniz.

Bu harika aksesuar aynı zamanda bir iPhone kılıfı. Darbe emici sert kauçuk malzemeden yapılan COVR, iPhone’unuzun arka kısmını koruyor.

COVR ile iPhone’unuzda ikinci bir lense sahip olursunuz. Kaliteli optiği sayesinde harika resim ve videolar çekebilirsiniz. iPhone 6 ve iPhone 6s için siyah/beyaz renk seçeneklerine sahip olan COVR 50$ fiyat etiketine sahip.

Sport Blue ve mor renk seçeneklerine sahip olan o iPhone SE / 5s uyumlu COVR ise 25$ fiyat etiketine sahip.

Ürünü Amazon üzerinden aşağıdaki adreslerden satın alabilirsiniz.

iPhone 6/6s için

iPhone SE/5s için

Ürün tanıtım videosu.