Şimdi yükleniyor

iPhone kablosuz hızlı şarj cihazı Powerbank

iPhone kablosuz hızlı şarj cihazı Powerbank

iPhone kablosuz hızlı şarj cihazı Powerbank

Son Güncelleme tarihi 12 Nisan 2019 by Müşteri hizmetleri

iPhone kablosuz hızlı şarj cihazı Powerbank 8000 mAh şık tasarımla satışta.

teknik destek

Mobil cihaz kullanıcılarının en çok şikayet ettiği konuların başında şarjların çabuk tükendiği bilinmektedir. En çok kullanılan Samsung ve iPhone cihazları kullanıcıları da bu durumdan oldukça şikayetçi olmakta ve bu konu gündeme her zaman gelmektedir. Ancak gelişen teknoloji sayesinde üretilen kablosuz ve oldukça hızlı powerbank şarj makinesi birçok mobil kullanıcısının takdirini kazandı.

Kablosuz hızlı şarj cihazını bu amazon.com.tr/Kablosuz-H%C4%B1zl%C4%B1-%C5%9Earj-Powerbank-Tasar%C4%B1m/dp/B07KFCWC9S ADRESTEN satın alabilirsiniz.

iPhone kablosuz hızlı şarj cihazı

Hızlı şarj sistemi: Apple’ ın iPhone telefonlarının dışında Samsung ve çoğu Android telefonlarının üst modelinin geçerli olduğu powerbank, hızlı şarj sistemi ile kullanıcılar hem vakit kazanacak hemde işlerini kolaylaştırabilecektir. Modern ve şık tasarımıyla üretilen bu şarj özellikle bayan kullanıcılar tarafından fazla yer kaplamadığı için tercih edilmektedir. İncecik dizaynıyla ve şık görünümüyle de diğer kablolu şarj sistemini bir adım geride bırakmaktadır.

screenshot.18869129964 iPhone kablosuz hızlı şarj cihazı Powerbank

Samsung ve iPhone kablosuz hızlı şarj cihazı

Samsung ve iPhone kullanıcılarına kolaylık sağlayan powerbankın çok hızlı şarj edebilme özelliği vardır. Ayrıca 8000 mah kapasitesi mevcuttur ve diğer şarj makinelerine göre bu büyük bir fark oluşturmaktadır. Şarj aletleri detayına bakıldığında kablosuz hızlı şarj powerbank diğer sistemler arasında ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca bulunulan her ortamda mobil cihazınızı powerbank kablosuz hızlı şarj ile şarj edebilirsiniz. Okulda, hastanede, sosyal ortamlarda cep telefonunuzu şarj edebilir işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kablosuz hızlı şarj powerbankı kullanırken üzerine hiçbir şey koymanıza gerek kalmadan mobil telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj eder. Ayrıca powerbank hızlı şarj sistemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşanıldığında garantisi mevcut olan bir üründür.

Kullanıcının satın aldığı tarih itibari ile 30 gün içerisinde iade etme veya değiştirme seçeneği sunularak hazırlanmıştır. Mobil cihaz kullanıcıları için özenle üretilen bu şarj kablosuz ve hızlı olması nedeni ile fazlasıyla tercih edilmektedir.

teknik destek