İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone Kamerasını Profesyonel Bir Kameraya Dönüştürün

iPhone’lar, en azından onlara göre hafif formlarda gelen aksesuarlarla önemli ölçüde optik güç paketi olabilirler. Bu nedenle bir iPhone kamerasından ortaya çıkabilecek kimi görüntüye şaşırmamak gerekiyor. Birçok fotoğrafçı için pek çok iPhone kamera aksesuarı mevcut ancak bugün sizlerle paylaşacağımız bu kamera aksesuarı ile işler çok daha değişecek gibi duruyor.

Helium Core adı verilen bu aksesuar, standart iPhone kameralarını baştan aşağı değiştirmek için geliyor. Helium Core iPhone 6s/6sPlus ve iPhone 6/6 Plus için uyumlu. iPhone’u her yönü ile çevreleyen özel kılıfı ile onu çekimler sırasında çok daha rahat kullanabilmeniz mümkün hale geliyor.

iPhone-Kamera-Lensi

Özellikle iPhone’u çevreleyen bu kılıfa diğer pek çok ek kamera aksesuarı da monte edilebiliyor. Bu da elbetteki çekim kalitenizi yükseltiyor. Üretici kameraya uyumlu pek çok lensi de sunuyor. Lenslerle birlikte ilave hoparlörler, ışık, mikrofon gibi ek aksesuarlarda sunuluyor.

iPhone-Kamera-Aksesuari

Tanıtım videosu;

Bu noktaya kadar şey mükemmel duruyor olsada henüz bu aksesuarın satışının söz konusu olmadığını belirtelim. Nedeni ise üreticinin henüz yatırımcı desteği bekliyor olması. Kickstarter üzerinden destekçileri ile bir araya gelen üretici, beklediği desteği görmesi durumunda bu eşsiz aksesuarı sadece 108 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunacağını da belirtiyor.