Şimdi yükleniyor

iPhone katlanabilir telefon patenti

iPhone katlanabilir telefon patenti

iPhone katlanabilir telefon patenti

Son Güncelleme tarihi 4 Mart 2019 by Müşteri hizmetleri

Apple katlanabilir iPhone patenti ortaya çıktı. FlexPai, Huawei, Samsung ve bazı telefon üreticileri katlanabilir telefon modelleri için çalışmalarını sürdürüyor. Tanıtılan modeller dışında çalışmaları devam eden telefonlarda biliniyor. Android katlanabilir telefonlar piyasasına birde Apple gündeme geldi. iPhone katlanabilir telefon modeli için patent aldı.

teknik destek

Bazı üreticiler katlanabilir modellerini tanıttı. Bu yıl bu teknolojilerin çok yoğun gündemde yer alacağı bekleniyor. Şu an özellikle en sık konuşulan model Galaxy Fold oldu.

Katlanabilir iPhone telefon

Apple katlanabilir model için 2017′ de patent aldığı açıklandı. Şirket bu zamana kadar hiç ses çıkarmadan sessiz sessiz arka planda çalışmalarını sürdürüyor olabilir.

iPhone-katlanabilir-telefon-2 iPhone katlanabilir telefon patenti
Apple katlanabilir iPhone

Yeni katlanabilir modellerde soğuk havalardan etkilenmemek için özel bir teknoloji kullanımı gündemde. İşte bu özel ısıtma teknolojisi Apple’ ın modelinde görülebilir.

Yeni modellerde sorunla karşılaşılmaması için büyük titizlikle çalışmaların sürdüğü söylenmekte. Telefonun katlanıldığında ileride sorun yaşanmamak için daha esnek bir yapıya çeviriliyor.

iPhone katlanabilir telefon ne zaman çıkacak? İddialara göre tanıtımının Eylül’ de yapılabileceği yönünde.

teknik destek