İphone Kullanıcıları Kötü Haber İphone X Tesla Çok Uçuk Rakamla Gelecek

tesla

İphone Kullanıcıları Kötü Haber İphone X Tesla Çok Uçuk Rakamla Gelecek

teknik destek <

Apple’ın Türkiye’deki iPhone fiyatlarını daima yüksek bulan vatandaşlarımız, bu sefer de daha farklı bir haberle karşı karşıya kaldı. Apple’ın iPhone X modelleri için mükemmel bir özel seri üretiliyor. iPhone X Tesla modeli, üzerindeki güneş panelleriyle meşhur olsa da kullanıcıların beklediği gibi uygun fiyatlarla gelmeyecek.

tesla2

Işık Görünce Şarj Oluyor

iPhone X Tesla modeli, özel bir seri olduğu için üzerinde güneş panelleri barındırıyor. Arka kısmında yedek bir bataryayla gelen modeli, ters bir şekilde masaya indirir ve güneşe bırakırsanız cihaz otomatik olarak şarj olacaktır. Ayrıca iPhone X Tesla modeli, Elon Musk veya şirketiyle alakalı bir model değil. Buna rağmen üretilen ilk modelin, doğrudan Musk’a hediye edildiği biliniyor.

tesla3

Sınırlı Sayıda Üretildi

Arka güneş panelli kapağıyla beraber 16mm kalınlığına ulaşan iPhone X Tesla, ilk etapta 99 adet üretilecekti. Fakat yapılan reklamlar doğrultusunda telefona ilginin bir hayli fazla olduğu göründü ve Apple şirketi telefondan 999 adet üretme kararı aldı. Üretilen ilk telefonlar sahiplerine teslim edilirken, diğer seri hala üretim aşamasında yer alıyor.

iPhone X Tesla modeline ilgi yoğun olsa da, ürünün fiyatını düşük bulan insanlarımız hayal kırıklığı yaşamış gibi görünüyor. Çünkü yeni iPhone X Tesla cihazının fiyatı 4000 dolar.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.