iPhone’a Müzik Nasıl İndirilir? iPhone için En İyi Müzik İndirme Yöntemi

4
iPhone’a Müzik Nasıl İndirilir? iPhone için En İyi Müzik İndirme Yöntemi

“iPhone’a müzik nasıl indirilir?” sorusununun cevabını bu yazımızda bulacak, iPhone’a en kolay müzik indirme yöntemini öğrenebileceksiniz.

iPhone’unuzdaki veya iPad’inizdeki şarkıları dinlemekten hoşlanıyor musunuz? Şarkı dinlemeyi seviyorsanız ve iPhone veya iPad için en iyi müzik indirme yöntemini arıyorsanız bu yazımızda kullanıcıların internetten şarkı indirmesine izin veren faydalı bir indirme uygulamasını paylaşıyoruz.

Bu uygulama, kullanıcıların kendi iOS cihazlarına ücretsiz müzik indirmelerine olanak tanır, iPhone’a müzik indirme işlemini kolaylaştırır.

iPhone Müzik Nasıl İndirilir

Documents Uygulaması ile Müzik İndirme

1 Öncelikle App Store’dan iPhone veya iPad’inize Documents uygulamasını indirin. [“Documents by Readdle” App Store’ den indirme]

2 Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra açın ve sağ alt köşedeki mavi renkli Pusula simgesine dokunun.

IMG_3891

3 “Go to this adress” yazan alana “https://www.onlinevideoconverter.com/tr” adresini kopyalayıp yapıştırın.

4 Bir “Video Bağlantısını/URL’i Dönüştür” seçeneğine dokunun. Buraya bir bağlantı yapıştırın alanına YouTube’dan indirmek istediğiniz videonun adresini kopyalayıp yapıştırın. Dönüştürülecek format seçeneklerinden MP3’ü seçin ve Başla düğmesine dokunun.

IMG_3898

IMG_3901

YouTube’dan indirmek istediğiniz videonun bağlantısını aşağıda gösterildiği gibi alabilirsiniz. Bunun için YouTube uygulamasından bağlantısını almak istediğiniz videoyu açın ve;

IMG_3889

IMG_3890

5 Dönüştürme işlemi tamamlandığında gelen ekrandan “İndir” seçeneğine dokunun. İndirme işlemi başlayacaktır.

IMG_3900

IMG_3902

Ekranın sol alt köşesindeki “Dosya” simgesine dokunun ve klasörlerden “Downloads” klasörüne dokunun. İndirilen müzik dosyasını buradan görebilir ve dinleyebilirsiniz.

IMG_3903

Kimi zaman video dönüştürücü sitesinden kaynaklı oluşan reklamlar başınızı ağrıtabilir. Bu nedenle kendi güvendiğiniz dönüştürme sitesini 3. adımda girerek kullanabilirsiniz.

Elbetteki iPhone’unuza veya iPad’inize müzik indirmek yasal değildir. Bu yüzden bu yöntemi tercih etmemenizi öneririz. Bunun yerine Apple Music veya Shopify gibi müzik servislerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca aşağıdaki yazılarımızda ilginizi çekebilir;

Son güncelleme:

4 YORUM

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.