Şimdi yükleniyor

iPhone pil değişim ücreti uyarısı

iPhone pil değişim ücreti uyarısı

iPhone pil değişim ücreti uyarısı

Son Güncelleme tarihi 19 Aralık 2018 by Müşteri hizmetleri

iPhone pil değişim ücreti uyarısı! Apple bazı modellerinde pil değişim ücretlerinde indirime gitmişti. Malum neden kasıtlı yavaşlatma özrü olarak yapılmıştı. iPhone pil değiştirme ücreti indirimi son buluyor.

teknik destek

iPhone kullanıcılarının her zaman pil ve batarya ömrü ile sıkıntıları bulunmaktadır. Şirket her nedense bu soruna bir türlü kalıcı bir sorun getirememiştir. Bu yüzden de son zamanlarda artan şikayetler, Apple markasının müşterilerine özel bir kampanya oluşturmasını sağlamış oldu.

Neden pil değişimi fiyatlarında uyarı yapıldı?

Apple ürünlerinde iPhone’ ların yavaşlamasının ardından bunun en büyük sebebi pilleri olarak açıklandı. Bundan dolayı da iPhone, ücretsiz bir biçimde pil değişim kampanyaları başlattı. Aralık ayı sonunda bitecek pil değişim ücreti kampanyasından sonra, iPhone pil değişimleri ciddi bir artış görecektir.

iPhone-pil-degisim-ucreti-2 iPhone pil değişim ücreti uyarısı
iPhone pil değişim ücreti uyarısı!

iPhone modellerinde pil değişim ücretlerinde artış sonrası yeni fiyatlar

Yavaşlayan iPhone modellerinde pillerini değiştirerek eski hızlarına kavuşmak isteyen Apple kullanıcıları, öncelikle telefonlarının modeline göre farklı bir fiyat ödeyeceklerini bilmelidir. iPhone SE, iPhone 6, Plus, iPhone 7, Plus, iPhone 8, Plus ve 6s modellerinde değişim fiyatı önceden 199 TL olarak işlem görmekteydi. Aralık ayının sonuna kadar devam edecek kampanya bitiminde ise tüm bu modellerin değişim ücreti ise 319 TL’ye yükseltilecektir. iPhone X, iPhone XS, XS Max ve XR ise elbette henüz kısa süre önce piyasaya dahil olduğu için bu indirimden faydalanmamaktadır. Bu cihazlarda garanti kapsamı dışarısındaki batarya değişim ücretlerinde 449 TL ödenmesi gerekiyor.

teknik destek