Şimdi yükleniyor

iPhone Pil Ömrünü Öğrenme Yöntemi Nasıl Öğrenilir?

Iphone Pil Ömrünü Öğrenme Yöntemi Nasıl Yapılır

iPhone Pil Ömrünü Öğrenme Yöntemi Nasıl Öğrenilir?

Son Güncelleme tarihi 20 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Cihazımızın pil ömrünü nasıl öğrenebiliriz? iPhone pil ömrünü öğrenme, pil ömrü telefonu daha kaliteli şekilde kullanmak için son derece önemli, Apple servisine gerek kalmadan nasıl yapılır? Sizlere bugün iPhone pil ömrünü öğrenme bahsedeceğiz.

teknik destek

Sizlere bir uygulama ismi vereceğim. O uygulama ile iPhone batarya ömrünü rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Ayrıca sadece pilin ömrünü değil ne kadar süredir kullanıldığını ve ne kadar sağlıklı olduğunu da sizlere söylüyor. Battery Life uygulaması ile sizlerde pil ömrünü öğrenmeyi tek başınıza yapabilirsiniz. Bu uygulamadan önce sadece Apple servisine  giderek bunu öğrenebiliyordunuz.

Iphone-Pil-Ömrünü-Öğrenme-Yöntemi-Nasıl-Yapılır iPhone Pil Ömrünü Öğrenme Yöntemi Nasıl Öğrenilir?

iPhone Pil Ömrünü Öğrenme

Ayrıca pil ömrü oldukça önemli, garanti kapsamına girmediği için herhangi bir sorunda  ücretini sizin karşılamanız gerekiyor. Ayrıca bu uygulama ile pilinizi ne kadar iyi kullandığınız da ortaya çıkar. Yani alınan bir cihazın pil ömrünü en az 2-3 yıl kadardır. Siz yeni bir cihaz aldıysanız pilinizin ömrünü Battery Life uygulaması ile öğrenebilirsiniz.

Battery Life uygulamasında Runtime özelliği de var. Standart pil uygulamalarında ve konuşmada ne kadar internet gideceğini pil yüzdesi üzerinden hesaplıyor. İphone kullanıcılarının sıklıkla kontrol etmesi gereken pil ömrünü Battery Life uygulaması ile rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Uygulama tamamen ücretsiz ve içerisinde reklam bulunmuyor. Battery Life uygulamasını açıp çok hızlı bir şekilde sizlerde iPhone pil ömrünü öğrenebilirsiniz.

teknik destek

2 yorum

comments user
Emre

iP X için Ram boşaltma nasıl ?

Yorumlar kapalı.