İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone Pil Ömrünü Öğrenme Yöntemi Nasıl Öğrenilir?

Cihazımızın pil ömrünü nasıl öğrenebiliriz? iPhone pil ömrünü öğrenme, pil ömrü telefonu daha kaliteli şekilde kullanmak için son derece önemli, Apple servisine gerek kalmadan nasıl yapılır? Sizlere bugün iPhone pil ömrünü öğrenme bahsedeceğiz.

teknik destek

Sizlere bir uygulama ismi vereceğim. O uygulama ile iPhone batarya ömrünü rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Ayrıca sadece pilin ömrünü değil ne kadar süredir kullanıldığını ve ne kadar sağlıklı olduğunu da sizlere söylüyor. Battery Life uygulaması ile sizlerde pil ömrünü öğrenmeyi tek başınıza yapabilirsiniz. Bu uygulamadan önce sadece Apple servisine  giderek bunu öğrenebiliyordunuz.

Iphone Pil Ömrünü Öğrenme

iPhone Pil Ömrünü Öğrenme

Ayrıca pil ömrü oldukça önemli, garanti kapsamına girmediği için herhangi bir sorunda  ücretini sizin karşılamanız gerekiyor. Ayrıca bu uygulama ile pilinizi ne kadar iyi kullandığınız da ortaya çıkar. Yani alınan bir cihazın pil ömrünü en az 2-3 yıl kadardır. Siz yeni bir cihaz aldıysanız pilinizin ömrünü Battery Life uygulaması ile öğrenebilirsiniz.

Battery Life uygulamasında Runtime özelliği de var. Standart pil uygulamalarında ve konuşmada ne kadar internet gideceğini pil yüzdesi üzerinden hesaplıyor. İphone kullanıcılarının sıklıkla kontrol etmesi gereken pil ömrünü Battery Life uygulaması ile rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Uygulama tamamen ücretsiz ve içerisinde reklam bulunmuyor. Battery Life uygulamasını açıp çok hızlı bir şekilde sizlerde iPhone pil ömrünü öğrenebilirsiniz.

müşteri hizmetleri

2 Yorum

  1. Emre Emre 14 Şubat 2018

    iP X için Ram boşaltma nasıl ?

Yorumlar kapatıldı.