Şimdi yükleniyor

iPhone’da Reklamları Engelleyin! Üstelik Ücretsiz ve Sınırsız Bir Yöntemle

iPhone-Reklam-Engelleme

iPhone’da Reklamları Engelleyin! Üstelik Ücretsiz ve Sınırsız Bir Yöntemle

Son Güncelleme tarihi 23 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

iPhone ve iPad’inizde kısacası iOS cihazınızda reklamlarla dolu bir internet deneyiminden sıkıldıysanız sizin için ücretsiz ve sınırsız bir yöntem mevcut; Opera VPN. Opera VPN ile iPhone’da reklamları engellemeniz mümkün.

Kısa süre içerisinde web tarayıcısı Opera peş peşe kullanıma sunduğu yeni özellikleri ile adeta çıkartma yaptı. Bu Opera adına şaşırtıcıydı çünkü Safari, Chrome ve Firefox üçleminde en altta kalmıştı, kullanım oranları şirket için pek parlak değildi. Bunu değiştirmek isteyen şirket eşsiz özelliklerle bir anda ilgiyi üzerine çekmeyi başardı.

Sınırsız ve ücretsiz VPN servisini aktif hale getiren ve Mac’ler için de güç tasarruf modunu web tarayıcısına getirmeye hazırlanan Opera’nın internet deneyimini çok daha iyi hale getirmeye çalıştığı görülüyor. Bu noktada Opera VPN biraz daha dikkat çekici bulunuyor diyebiliriz. Sebebi ise diğer hantal VPN servislerine göre pratik bir yapıda uygulamasının olması, sınırsız ve ücretsiz olması gösterilebilir. Bu adımda Opera’nın sadece web tarayıcılarına değil VPN servislerine de meydan okuduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de Hotspot Shield VPN servisine karşı.

Konumuza geri dönecek olursak, Opera VPN sadece ücretsiz ve sınırsız VPN servisi değil ayrıca reklamlarıda engelleyen bir servis. Onunla güvenli, temiz bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki bağlantı üzerinden Opera VPN’i iPhone’unuza indirmek.

Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken birkaç ayarlama adımı mevcut. Uygulamayı açın ve yönlendirmelere göre adımları takip edip kurulumu tamamlayın. Daha sonra VPN servisi iPhone’unuzda aktif hale gelecek ve üst barda VPN yazısı belirecektir. Şimdi uygulama ayarları ekranına gidin ve “Block ADS” seçeneğini aktif değilse aktif hale getirin.

Opera-VPN iPhone'da Reklamları Engelleyin! Üstelik Ücretsiz ve Sınırsız Bir Yöntemle

İşte hepsi bu kadar! Sayfaları kaplayan reklamları artık ücretsiz bir şekilde engelleyebilirsiniz.

teknik destek