iPhone SE 2 Arka Paneli Görüntülendi

se

iPhone SE 2 Arka Paneli Görüntülendi

teknik destek

Geçtiğimiz aylardan beri sürekli konuşulan ve iPhone meraklılarını günler geçtikçe daha da merakta bırakan iPhone SE 2 modelinin, bugüne kadar nasıl meydana geleceği şekillenmeye başlamıştı. Son gelen bilgilere göre de cihazın sistemsel özellikleri netleşti ve arka panelinin görüntüleri de medyaya düştü. Bakalım iPhone SE 2 modeli, hangi özelliklere sahip olacak ve nasıl görünecek?

se3

iPhone SE 2 Arka Paneli Sızdı

iPhone SE 2 modelinin arka tasarımına göz attığımız zaman, tasarımın önceki tasarıma ait olduğunu değil de, özel bir tasarım hazırlandığını söyleyebiliriz. Cihazın arka kapağı ise, resmen iPhone X ve iPhone 8 modellerinin, küçültülmüş hali olacak diyebiliriz. Ayrıca cihazın ön panelinde oldukça fazla tartışılan bir konu vardı ki, o da çentik olup olmayacağıydı.

Arka plan ortaya çıktığı için, ön plana da göz atma şansını yakaladık. Kısacası iPhone SE 2 modelinde çentik bulunacağının kesinliğinden bahsedebiliyoruz.

se2s

iPhone SE 2 Sistemsel Özellikleri  Hatırlayalım

Cihazın bugüne kadar hep tasarımsal özellikleri konuşulsa da, sizlere yeniden sistemsel özelliklerini hatırlatmak istedik. Öncelikle cihazın işlemci gücü, iPhone 7 modelinde kullanılan A10 Fusion olacak. Ayrıca cihazda 2 GB Ram ve 32/128 GB dahili depolama alanı da bulunacak.

Son olarak cihazın kamera özelliklerinden bahsedecek olursak, arka kısmında tek kamera olacağını ve bu kameranın da 12 MP kalitesinde yer alacağını söyleyebiliriz. Ayrıca ön kısımdaki 5 MP kalitesindeki kamera da, 7 MP FaceTime kalitesine yükseltilebilecek.

teknik destek

2 Comments

  1. Allahını seven birisi resimdeki telefonda olan duvar kağıdını paylaşsın

Comments are closed.

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!