Şimdi yükleniyor

iPhone SE 2 Hakkında Yeni Resimler Sızdırıldı!

se2

iPhone SE 2 Hakkında Yeni Resimler Sızdırıldı!

Son Güncelleme tarihi 2 Mayıs 2018 by Ali Mert Demir

iPhone SE 2 Hakkında Yeni Resimler Sızdırıldı!

teknik destek

Geçtiğimiz günlerden beri piyasayı sallayan ve sürekli bahsettiğimiz bir model olan iPhone SE 2 modeli, WWDC 2018 etkinliğini bekliyor diyebiliriz. Fakat bu sefer beklemeye gerek kalmayacak gibi görünüyor. Çünkü cihaz hakkındaki sızıntılar OneLekas kaynaklı olarak yayınlanmaya başlandı. OneLekas, birçok cihaz sızdırmaları hakkına haklı çıkan bir araştırma firmasıydı. Peki bakalım Apple’ın yeni canavarı nasıl görünüyor ve özellikler nasıl olacak?

iPhone SE 2 Özellikleri Hakkında Bilgiler

iPhone SE 2 modelinin dış kasa resmi kısmen ortaya çıktığı için, özellikleri hakkında birkaç yorum fırsatını bulabiliyoruz. Özellikle cihazda Home tuşu bulunmadığı için büyük ihtimalle FaceID teknolojisinin yer alacağını söyleyebiliriz. Ayrıca resim detaylarında bir kulaklık girişi de görünmüyor. Kulaklık girişi olacak mı, olmayacak mı diye birçok söylenti yayılmıştı ve tahminleri çoğu kulaklık girişinin olmayacağı yönündeydi.

se2 iPhone SE 2 Hakkında Yeni Resimler Sızdırıldı!

Arka kısmı metalden oluşacak cihazın büyük ihtimalle hızlı şarj özelliği bulunmayacak. 4 inç ekran boyutuna sahip olacak cihazın son olarak çentikli bir ekran yapısıyla beraber geleceğini söyleyebiliriz.

WWDC 2018 Bekleniyor

İnternet ortamında cihazla alakalı yeni sızıntılar gelse de, maalesef Apple bir açıklama yapmadan kesinlik derecesini tartışamıyoruz. Bu nedenle kullanıcılar olarak iki seçeneğimiz bulunuyor. Birinci seçenek olarak Apple firmasından gelecek açıklamaları beklemeliyiz. İkinci seçenek olarak da, Apple’ın yeni efsanesini net görebilmemiz için WWDC 2018 etkinliğini bekleyeceğiz.

teknik destek