Şimdi yükleniyor

iPhone SE 2 Kulaklık Girişi Olmadan Gelecek

se2

iPhone SE 2 Kulaklık Girişi Olmadan Gelecek

Son Güncelleme tarihi 29 Nisan 2018 by Ali Mert Demir

iPhone SE 2 Kulaklık Girişi Olmadan Gelecek

teknik destek

Herkesin merakla beklediği iPhone SE 2 modeli, beklentilerin biraz altında kalacak gibi görünüyor. Çünkü açıklamaları analiz eden haberciler, büyük ihtimalle SE 2 modelinde 3.5mm kulaklık girişinin olmayacağını söylediler.

iPhone SE 2 Kulaklık Girişi Olmadan Geliyor

Apple firmasının tanıtımdan hemen önce yaptığı açıklamalara göre, iPhone SE 2 modeli kulaklık girişi olmadan alıcısını bekleyecek. Ayrıca kulaklık girişi olmamasına rağmen iPhone X modeline göre de daha küçük olacak cihaz, kullanıcıların kibar telefon seçmeleri konusunda akılları karıştırabilir. Bu nedenle bir hayli zarif bir şekilde karşımıza gelecek olan cihazda, su geçirmeme özelliği de meydana gelebilir.

se21 iPhone SE 2 Kulaklık Girişi Olmadan Gelecek

SE 2 Modeli Su Geçirmez Olabilir

WWDC 2018 etkinliğinde tanıtılacak olan iPhone SE 2 modeli, su geçirmez bir özellikle karşımıza gelebilir. Bu durum henüz yorum olarak nitelendirilse de, iPhone’un diğer cihazlarına baktığımız zaman böyle olma oranı bir hayli yüksek görünüyor. Çünkü geçmişte kulaklık girişsiz olarak meydana çıkarılan iPhone modellerinin çoğunda su geçirmezlik özelliği bulunuyordu. Aynı durumda iPhone SE 2 modeli için de bekleniyor.

Şuan iPhone SE 2 modeli hakkında kesin bilgiler yer almasa da, açıklamalara bakarak bu yorumları yapabiliyoruz. Eylül ayında hem iPhone SE 2 modeli, hem X2 modeli hem de iPhone 9 modelleri tanıtılabilir.

teknik destek