iPhone SE (2018) Geliyor!

se

iPhone SE (2018) Geliyor

teknik destek <

Geçtiğimiz haftalardan beri adını sıkça duyduğumuz ve iPhone modelleri arasında yerini alacak olan iPhone SE 2 modelinin, artık isim yönünde hiçbir sıkıntı kalmadı diyebiliriz. Daha önce SE modelinin yanı sıra, yeni çıkacak modelin adını SE 2 olarak planlasak da, yeni modelin asıl ismi iPhone SE (2018) olacak gibi görünüyor. Peki bu iddialar nereden çıkıyor?

Evan Blass İsmi Açıkladı

İlerleyen zamanlarda yeni tanıtılacak olan cihazlar hakkında sürekli sızıntı haberleriyle karşımıza çıkan Evan Blass, genellikle yaptığı tespitlerin tümünde de haklı çıkan bir isim diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde de iPhone SE serisinin yeni modeli hakkında derin bir araştırma yapma fırsatı edinen Blass, yeni ismin SE 2 değil, iPhone SE(2018) olacağını iddia etti. İsim iddiaları gelmeye başlarken, cihaz hakkında yeni resimler maalesef görüntülenmedi.

se1

iPhone SE (2018) Hakkında Tasarımsal Sızıntı Yok

iPhone SE (2018) modeli hakkında geçtiğimiz günlerde tasarımsal veriler ortaya çıksa da, bu resimler Evan Blass tarafından onaylanmadı. Haliyle ortaya çıkan görüntülerin, yeni cihaza ait olduğundan pek de emin değiliz. İsim hakkında araştırmalarını bizlerle Twitter üzerinden paylaşan Evan Blass, cihaz tanıtılmadan önce mutlaka kesin görsellerle de karşımıza çıkacaktır.

Sızıntı Almak Zorlaştı

Geçen ay Apple firması, içlerinden çıkan sızıntılar nedeniyle derin bir araştırma yaparak birçok çalışanın işine son vermişti. Bu nedenle içeriden dışarıya sızıntı çıkarabilmek artık çok zorlaştı. Fakat yine de Evan Blass’ın bu tür sızıntı haberleriyle karşımıza gelmesi, büyük başarı diyebiliriz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.