İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone SE, Bütün iPhone Modelleri ile Hız Testinde

iPhone SE, mart aynın son haftasından beri satışta. iPhone 6s’in donanımsal özeliklerinin çoğunun bulunduğu 4 inçlik yeni iPhone son teknolojiyi biraz daha ucuza kullanmak isteyenler için iyi bir seçenek.

EverythingApplePro isimli video kanalı yine bir karşılaştırmaya imza atmış. Daha önce bütün iPad’leri karşılaştıran kanal bu sefer de iPhone SE ile bugüne kadar çıkan bütün iPhone modellerini karşılaştırmış.

Karşılaştırmada toplam 13 iPhone bulunmakta. Bütün modellerle karşılaştırıldığında iPhone SE’nin ne kadar hızlı bir cihaz olduğu anlaşılıyor. WiFi hız testi, hoparlör desibel testi, Geekbench testi, sıcaklık gibi testler sonunda iPhone SE’nin minik bir canavar olduğunu görebiliyoruz.

Karşılaştırma 2007’den bu yana iPhone’un geçirdiği değişimi görmek açısından da faydalı olmuş. iPhone 6s’i büyük ve pahalı buluyorsanız iPhone SE sizin için biçilmiş kaftan. Buyrun gözlerinizle görün.

Bir yorum

  1. Abdullah Abdullah 10 Mayıs 2016

    Hep boyle oluyor yeni cikan model hep onde ouyor ama bence biraz kullandikdan sonra degisiyor araba motor perfomsi gibi benim fikrim ☹️

Yorumlar kapatıldı.