İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone SE, Online Apple Store’da Siparişe Açıldı

Apple’ın en yeni iPhone modeli, yeni 4 inç iPhone SE‘nin 29 Mart’ta yani bugün siparişe açılacağını daha önce duyurmuştuk.

Apple beklenildiği gibi an itibariyle yeni 4 inç iPhone modelini Online Apple Store‘da siparişe açmış durumda. 16 GB depolama seçeneği ile gelen modelin 1.999 TL’den, 64 GB depolama seçeneği ile gelen modelin ise 2.399 TL’den satışa sunulduğunu belirtelim. iPhone SE’yi Online Apple Store’dan havale ile satın almanız durumunda 16 GB modelinin 1.919 TL seviyelerine kadar, 64 GB modelinin ise 2.303 TL seviyelerine kadar düştüğünü de belirtelim.

Apple’ın 4 inç akıllı telefon severleri hedeflediği yeni iPhone SE ile şimdiden beklenilen ilgiyi yakaladığını da belirtelim. Sadece Çin’de 1 haftada 3.5 milyondan fazla iPhone SE ön siparişi alındı.

iPhone SE’nin yüksek satış başarısı yakalayacağı da uzmanlar tarafından dillendiriliyor. Hem efsaneleşen iPhone 5s tasarımı ile gelmiş olması hem iPhone 6s ile neredeyse eş değer bir cihaz olması hem de uygun fiyatla gelmiş olması onu bir anda tercih sebebi haline getirecek.

iPhone SE’nin özelliklerine ilgili yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca iPhone SE’yi satın alacaksanız buradaki yazımızdan hangi rengi tercih etmeniz gerektiği konusunda hazırlanan rehber yazımıza ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazı: Hangi Renk iPhone SE Satın Almalı? Roze Altın, Altın, Uzay Grisi veya Gümüş Renk

Buradan devam ederek Online Apple Store üzerinden hemen bir iPhone SE siparişi verebilirsiniz.