Şimdi yükleniyor

Iphone Silinen Mesajları Fotoğrafları Kurtarma Nasıl Yapılır?

Iphone Silinen Mesajları Fotoğrafları Kurtarma

Iphone Silinen Mesajları Fotoğrafları Kurtarma Nasıl Yapılır?

Son Güncelleme tarihi 14 Şubat 2018 by Ersin Yıldırım

teknik destek

Bugünkü yazımızın amacı sizlere Iphone Silinen Mesajları Fotoğrafları Kurtarma nasıl yapılır. Bunu yapmak isteyen çok sayıda kişi var ve ne yazık ki bazıları eksik bilgilerden dolayı bunu yapamıyor. Yazımız iOS üzerinde silinen fotoğraflar ve mesajları kurtarma yöntemini en net hali ile sizlere anlatmak olacak.

Veri kurtarmak için bir uygulamaya ihtiyacımız var. Ancak uygulama son derece güvenilirdir ve kullanmanızda bir sakınca olmayacaktır. Uygulama sayesinde iOS üzerinde silinen fotoğraflar ve mesajları kurtarma şansına sahipsiniz. Bu uygulamanın adı imyfone kurtarmada son derece başarılı bir uygulama silinen metinleri ve görselleri rahatlıkla geri getirebiliyor. Ayrıca kullanımı da çok kolay olduğu için geri getirme işlemini de dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca çok sayıdaki uygulamaya ait görselleri, ya da metinleri geri getirebilir. SMS, fotoğraf, not, kişi, WhatsApp, Viber, Kik, Line, WeChat mesaj verilerini geri getirebilirsiniz. 22 farklı dosya türünü destekliyor. Aniden cihazlarda ve yanlışlıkla silinen dosyaları da geri getirebiliyorsunuz.

imyfone-umate_5_899x628 Iphone Silinen Mesajları Fotoğrafları Kurtarma Nasıl Yapılır?

Iphone Silinen Mesajları Fotoğrafları Kurtarma

İnternet sitesine girerek bu uygulamayı indirin ve ardından geri getirme işlemini başlatın. Uygulama iphone için tam anlamıyla çalışır. Silinen verileri kurtarma seçeneğini tıklayarak  verilerinizi getirmeyi başlatabilirsiniz.

Ayrıca uygulamayı kullanmakta sorun yaşarsanız hemen aşağıda bulunan videolu anlatımla da izleyerek yapabilirsiniz. Nasıl yapılır? Tarzındaki haberlerimizi okumak için ana sayfaya tıklayabilirsiniz.

teknik destek

5 yorum

comments user
Altar

45 $

Yorumlar kapalı.