İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone Telefonların Hayatını Kurtaracak Aksesuarlar!

iPhone Telefonların Hayatını Kurtaracak Aksesuarlar!

iPhone cihazlarımız için doğal olarak koruma kılıfları satın alıyoruz. Her ne kadar korum kılıflarına para ödesek de, telefonun masadan düşmesine veya şarj aletinde sorun olmasına karşı gelemiyoruz. Bu nedenle bizlere daha geniş çaplı koruyucular gerekebiliyor. Sizlere tanıtacağımız 3 farklı aksesuar sayesinde artık telefonlarınızın başına istenmedik şeyler gelmeyecek ve iPhone cihazı olmayanlar da cihaz almak isteyeceklerdir. Şimdi sırasıyla 3 farklı hayat kurtaran aksesuara göz atalım.

1-) Harika Kablo Koruyucu

iPhone cihazımızı aldıktan sonra, yaklaşık 2 aylık zaman diliminde şarj cihazımızın kablosu yavaşça açılmaya ve yıpranmaya başlıyor. Bu nedenle ya şarj aletini değiştiriyoruz, ya da telefonumuzda bir sorun olduğunu düşünebiliyoruz. Fakat artık bu problem için yeni bir aparat geliştirilmiş. Kablo koruyucu aparatını, şarj cihazının baş kısmına yerleştirdiğinizde yıpranma gibi durumlar olmadan, cihazınızı rahatlıkla ömürlük kullanabiliyorsunuz.

aksesuar1

2-) Telefonunuz Masadan Uçmayacak

iPhone’unuz zaman zaman masanın üzerinden düşebiliyor. Buna engel olamasak da, dikkat etmeye çalışıyoruz fakat yine de bir şeyler cihaza değmemize yetiyor ve cihazın düşüşünü buruk bir kırgınlıkla seyrediyoruz. Bunun için de aksesuar seti dediğimiz masa aksesuarı, bundan sonra telefonumuzun yere düşmesine engel olacak gibi görünüyor. Hem şık bir görüntüye sahip olan hem de telefonumuzu en iyi şekilde korumayı amaçlayan bu aksesuar, akıllı saatimizi de mükemmel bir şekilde koruyacaktır.

aksesuar2

3-) iPhone’u Elinden Düşmeyenlere iPhone Askısı!

Yeni nesil aksesuarlardan birisi olan iPhone askısı hem ceplerine güvenmeyen hem de sürekli telefonuyla iletişim halinde olmak isteyen insanlarımız için birebir diyebiliriz. Telefonu sımsıkı sarmasıyla tanınan iPhone askısı, hem telefonu cebinize koymanıza gerek bırakmıyor, hem telefonu sağlam koruyor, hem de telefondan biran bile ayrılmamanızı ve sürekli temas halinde kalmanızı sağlıyor.

aksesuar3