İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone TIME Tarafından Hazırlanan “Tüm Zamanların En Etkili 50 Aleti” Listesinde İlk Sırada Yer Aldı

Aralarında Apple’ın CEO’su Tim Cook’unda yer aldığı, TIME tarafından her yıl hazırlanan hazırlanan “dünyanın en etkili kişileri” listesinin ardından TIME şimdide tüm zamanların en etkili 50 aletini listesini paylaşmış durumda.

teknik destek

Listede telefonlardan televizyonlara, uçaklardan müzik çalarlara ve daha fazlası yer alıyor. Hazırlanan listede 50alet mevcut. Apple’ın iPhone ürününün bu listede en üst sırada yer alması elbetteki şaşırtıcı bir sonuç değil.

Apple’ın 2007 yılında başlattığı devrim niteliğindeki akıllı telefonu iPhone, şimdiye kadar alışılagelmiş her şeyi değiştirmiş ve akıllı telefon piyasasını yeniden şekillendirdi. Dünyanın en geniş müşteri portföyüne ve bununla birlikte incelikle seçilmiş en geniş uygulama mağazasına sahip olan iPhone’un TIME tarafından hazırlanan bu listede baş sırada yer aldığını tekrar belirtelim.

Listede sadece Apple ürünü olarak iPhone yer almıyor elbetteki. Üçüncü sırada Macintosh yer alıyor ve iPod dokuncu sırada listede yerini almış durumda. iPad ise listede 25. sırada yer alırken iBook ise 38. sırada yer alıyor.

müşteri hizmetleri