Şimdi yükleniyor

iPhone ve Google Asistan birlikteliği

iPhone ve Google Asistan birlikteliği

iPhone ve Google Asistan birlikteliği

Son Güncelleme tarihi 19 Ocak 2019 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

iPhone telefonları, her zaman iOS sisteminin verdiği hızlı Arayüzü ve kullanıcı dostu altyapısı sayesinde ilk tercih sebebi olmaktadır. Her gelişen teknolojinin başarılı çalışmaları, aynı zamanda iPhone marka telefonlarda kullanıcılara sunulmaktadır. Genel olarak başarılı şekilde olan güncellemeler, bazen de teknolojinin ne kadar sınırsız olduğunun en iyi göstergesidir.

Siri ile birlikte iPhone kullanıcılarının sesli komutla telefonlarını yönetmesini sağlayan iPhone telefonlarına, rakip olarak Google firmasının ürettiği Google Asistan özelliği de eklenmiş oldu. Bu eklentinin iki farklı yararı olabilir. Birincisi kullanıcıların günlük yaşantılarında telefon işlemlerini çok daha hızlı şekilde yapmaları olanağı artmaktadır. Aynı zamanda iPhone sistemi, Google Asistanın özelliklerini geride bırakmak için sürekli olarak sistemini çok daha iyi şekilde geliştirecektir.

iPhone-ve-Google-Asistan-birlikteligi-2 iPhone ve Google Asistan birlikteliği
iPhone ve Google Asistan

Google Asistanın iPhone telefonlara eklenmesi

Dijital asistan görevi gören Google Asistan, bu sayede rahatlıkla sorulara cevap verebilir ve hayatı kolaylaştırabilir bir yapıdadır. iPhone telefonlara eklenen bu özellik sayesinde, artık ana ekran tuşuna basmak ve bu sayede telefonda istenen adımların gerçekleştirilmesi çok daha kolay hale getirilmiştir. Google Asistan ile karşılıklı olarak yazışmak da mümkündür.

Google Asistan kullanım içeriği

Google Asistan sayesinde artık iPhone cihazlardan sesli komutla mesaj göndermek çok daha pratik bir hale gelmektedir. Aynı zamanda Google Asistan kullanılarak hatırlatıcılar ayarlanır ve pil tasarrufunun durumları kontrol edilir. E- maillerin de kontrol edilmesi, Google Asistan sayesinde gerçekleştirilir.

teknik destek

1 yorum

comments user
Gökhan

Kilitli ekranda Google asistan devreye girmediği sürece iPhone’larda işe yaramaz.

Yorumlar kapalı.