İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone ve iPad Hafızasını microSD Kart İle Arttırmak Mümkün

iPhone’un en kötü yanlarından birisi microSD desteği olmaması. Yani hafızasının arttılamaması. Zaten yeterince pahalı olan bir cihazın daha yüksek kapasiteli modellerini almak için ekstra paraya ihtiyaç durulması insanları 16GB lık modele yöneltiyor.

teknik destek

Apple’ın iPhone 7 ile birlikte 32 GB seçeneğini sunması bekleniyor. Fakat iPhone sahiplerinin ekstra alana her zaman ihtiyaçları oluyor. Hal böyle olunca aksesuar üreticileri de boş durmayıp iPhone’daki hafıza problemine çözüm bulmaya çalışıyorlar.

Lexar firması da bunlardan biri. Firmanın ürettiği lightning port için microSD kart okuyucu sayesinde iPhone ve iPad’de şarj girişi yoluyla microSD kart bağlantısı yapmak mümkün. Amazon üzerinden satışa sunulan ürün sayesinde 1 saniye içinde iPhone ve iPad hafızasını arttırmak mümkün.

image

Lexar kart okuyucunu satın aldıktan sonra içine bir microSD kart yerleştirmeniz ve App Store’dan Lexar Mobile Manager uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Uygulama sayesinde fotoğraf ve videolarınızı kolayca sd karta arttırabilirsiniz.

Lexar microSD okuyucu normalde Amazon üzerinde 29,95 $ fiyatla satılırken 20 Ağustos’a kadar 10 $ indirimle 19.99 $ a satılmakta. Daha fazla detay ve satın almak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

teknik destek