iPhone ve iPad ile Operatör Ayarları Güncelleme

0
iPhone-iPad

Operatör ayarları için gerçekleştirilen güncellemeler hücresel ağ bağlantıları, performans artışı, WiFi kalitesi şeklinde sıralayabileceğimiz birçok alanda olumlu değişiklikler sağlar. Ayrıca operatörünüzün hattınız için tanımladığı güncel ayarları içerebilir. Güncellemelerin içeriği ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak istiyorsanız bu konuda operatörünüz ile iletişime geçebilirsiniz.

müşteri hizmetleri

general-about

Halihazırda bir operatör güncellemesi varsa aygıtınız sizden bunu yüklemenizi ister. Buna ek olarak operatörünüz zorunlu bir güncelleme yayınladığı takdirde ”güncelle” güncellemenin tamamlandığı ve cihazınızda yüklü olduğuna dair ”tamam” şeklinde bir bildirim görüntülersiniz.

Aşağıda yer alan seçenekleri izleyerek bir operatör güncellemesi olup olmadığı ile ilgili bilgilendirilir ve istediğiniz takdirde güncellemeyi cihazınıza yükleyebilirsiniz.

  • İlk olarak cihazınızın bir Wifi ya da hücresel bir ağa bağlı olup olmadığını kontrol edin. Bağlı olmadığı takdirde güncellemeyi yükleyemezsiniz.
  • Ayarlar > Genel > Hakkında yönergelerini izleyin. Bu kısımda cihazınız ile ilgili önemli bilgilerin yanı sıra yüklenmesi beklenen bir güncelleme olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz.
İLGİLİ İÇERİK:  iPhone XE fiyatı uygun olabilir

ximg_54caa5e48fef1-png-pagespeed-gpjpjwpjjsrjrprwricpmd-ic-280yboamiu

Cihazınızda yer alan operatör ayarlarının hangi sürümünün mevcut olduğunu görüntülemek için aynı şekilde Ayarlar > Genel > Hakkında yönergelerini takip ederek Operatör kısmının yanına bakın.

NOT: iPhone ya da iPad aygıtınıza yeni bir sim kartı taktığınız takdirde yeni operatörünüzün ayarlarını indirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde internet, MMS ve diğer işlemlerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Operatör ayarlarınızı aygıtınıza indirmek ve ardından yüklemek için operatörünüzden destek alabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.