Loading Now

iPhone X 256GB’a Büyük İlgi!

iPhone X 256GB

iPhone X 256GB’a Büyük İlgi!

Son Güncelleme tarihi 2 October 2017 by Müşteri hizmetleri

RBC Capital Markets tarafından yapılan bir ankete göre, 256GB depolama kapasitesine sahip iPhone X, potansiyel olarak yeni bir akıllı telefon almak isteyenler arasında tercih edilen en popüler cihaz konumunda.

teknik destek

Ankete katılan 832 kişinin yüzde 28’i, bir sonraki akıllı telefonları olarak iPhone X’i satın almayı planladıklarını söyledi. Ankete katılanların yüzde 20’si iPhone 8 Plus’ı satın alma niyetinde olduklarını söylerken, yüzde 17’si iPhone 8 alacaklarını belirtti.

iPhone-X-Kullanıcı-İlgisi iPhone X 256GB'a Büyük İlgi!

Karşılaştırma yapmak adına, aynı araştırma şirketi tarafından geçen yıl iPhone 7 için yapılan ankette, katılımcıların yüzde 50’si 32GB ile 256GB arasındaki depolama katmanı olan 128GB’ı seçmişlerdi.

RBC analisti Amit Daryanani, Apple’ın amiral gemisi iPhone’undan orta katmanlı depolama seçeneğini kaldırmasının ilginç olduğunu söyledi. Giderek artan daha fazla depolama gereksinimi göz önüne alındığında, orta katmanlı depolama alanını tercih eden kullanıcılarının çoğunun üst katmana doğru kayacaklarını düşünüyoruz dedi.

iPhone-X-Depolama-Kapasitesi iPhone X 256GB'a Büyük İlgi!

Ankete katılan 4.119 kişinin yüzde 46’sı kablosuz şarjın iPhone X’in en cazip özelliği olduğunu belirtti.

En-Önemli-iPhone-X-Özelliği iPhone X 256GB'a Büyük İlgi!

RBC Capital Markets, genel olarak iPhone’lar için ortalama satış fiyatını artıran iPhone X için güçlü bir talep bekliyor. Ek olarak, iPhone X’in piyasaya çıkması ile Apple’ın hisse senedi fiyatının 180 doları aşacağı tahmin ediliyor.

iPhone X ön siparişleri, Türkiye’nin dahil olmadığı birçok ülkede 27 Ekim Cuma günü başlayacak ve amiral gemisi iPhone modeli 3 Kasım Cuma günü piyasaya çıkacak.

teknik destek