iPhone X Altın Renginde Tasarlandı! [Görsel]

iPhone X Altın Renginde Tasarlandı! [Görsel]11

iPhone X’un yeterli renk seçenekleri bulundurmaması üzerine tasarımcı Martin Hajek, akıllı telefonu özel renk seçenekleriyle sundu.

teknik destek

Apple’ın daha önceki müşterilerine birçok renk seçeneği sunarken, son model iPhone X‘da sadece iki farklı renk seçeneği sunarak, biraz olumsuz yorumlara maruz kaldı. Özellikle iPhone hayranlarının bu durum üzerine dış görünüş yorumlarını Apple’a iletmesi en büyük kanıt. Apple‘ın daha fazla renk seçeneği sunması beklenirken, şirket bu konu hakkında bir açıklama bile yapmadı.

iPhone X Altın Renginde Tasarlandı! [Görsel]22

Bu yorumların üzerine usta tasarımcı olan Martin Hajek, iPhone X’a özel ‘altın’ renginde bir telefon hayal etti ve tasarladı. Bu tasarıyı ise internet ortamına taşımaktan kaçınmadı. Altın sarısı çok parlak bir renk olmuş olsa bile, Hajek’in tasarımları oldukça şık duruyor. Tasarımcı iki renk daha eklemiş durumda. Siyah altın ve beyaz altın renk tasarımını paylaştı.

iPhone X Altın Renginde Tasarlandı! [Görsel]1

Apple, Yeni Renk Seçeneği Getirecek Mi?

Apple bu durum üzerine renk seçeneğini arttıracak mı? Son sızıntı ve raporlara göre 2018 yılında üç farklı iPhone modeli daha karşımıza çıkacak. Bu modellerden biri iPhone X’un güncellenen modeli olurken 5.8 inç OLED ekranla gelecek. Diğer model ise iPhone X Plus 6.5 inçlik bir OLED ekrana sahip olacak. Son model ise uygun olan ve 6.1 inçlik LCD ekrana ev sahipliği yapacak.

iPhone X Altın Renginde Tasarlandı! [Görsel]

Yinede Apple’ın yeni iPhone X’larda iki renk seçeneği dışında ek bir rengi tüketicilere sunması beklenmiyor.

müşteri hizmetleri