Şimdi yükleniyor

iPhone X Bükülme Testi!

iPhone X Bükülme Testi

iPhone X Bükülme Testi!

Son Güncelleme tarihi 10 Kasım 2017 by Müşteri hizmetleri

Apple’ın onuncu yıldönümüne özel olarak üretilen iPhone X modeli, camdan yapılmış bir gövde ile birlikte geliyor. Apple, bu akıllı telefonun en dayanıklı akıllı telefon olduğunu söylüyor. YouTube kanalı EverythingApplePro, cam gövde ve paslanmaz çelik çerçeve karışımı ile desteklenen yeni iPhone X’in gövdesinin eğilmesinin ne kadar zor olduğunu görmek için yeni bir video yayınladı ve iPhone X’in piyasadaki en dayanıklı modellerden biri olduğunu kanıtlamaya çalıştı.

teknik destek

Aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi, iPhone X, hem cam gövdesinde hemde kamera üzerinde oluşabilecek genel çiziklere karşı direnebiliyor. Ancak, iPhone X’inizi anahtarlarınızla ve metal eşyalarınızla aynı cebe koymaktan kaçınmanız gerekebilir. Yapılan testte cihaz üzerinde çizikler oluştuğunu görebiliyoruz. Bu çizikler sizi rahatsız edebilir.

Bükülme konusuna geldiğimizde yapılan testte iPhone X’in bükülmesinin neredeyse imkansız olduğu görülüyor. EverythingApplePro, paslanmaz çelik ve çerçeve ile cam kapaklar arasında bazı plastik parçalar bulunduğunu söylüyor. Bu parçalardan destek alan iPhone X’in gövdesinin gerçekten sağlam olduğunu yapılan önceki testlerde de görmüştük.

Aşağıdaki videodan yapılan testi izleyebilirsiniz.

teknik destek