İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone X Duvar Kağıtları

12 Eylül’de “Geleceğe merhaba deyin” sloganı ile tanıtılan ve Türkiye’nin dahil olmadığı belirli ülkelerde ve bölgelerde 3 Kasım’da piyasaya çıkacak olan iPhone X, gerek özellikleri gerekse yenilikçi tasarımı ile göz doldurmayı başardı. Milyonlarca müşteri, iPhone X’in piyasaya çıkacağı güne kitlenmiş durumda. Büyük bir çoğunluk ise iPhone X’i satın almak yerine kullandığı iPhone modelinde iPhone X özelliklerini deneyimlemeyi arzu ediyor ancak bu mevcut durumda pek mümkün değil.

Yine de iPhone X’in bazı parçalarını iPhone’unuza taşımanız mümkün; duvar kağıtları gibi. Apple, iPhone X’i lanse ederken amiral gemisi modeli için bazı ayırt edici duvar kağıtlarını kullandı. Şirketin bu duvar kağıtlarını gelecekteki herhangi bir iOS 11 güncellemesi ile iOS’a dahil edip etmeyeceği veya iPhone X’de yer verip vermeyeceği şimdilik bilinmiyor ancak tasarımcılar iPhone X lansmanında kullanılan duvar kağıtlarını ayrıştırarak genel kullanım için paylaştılar.

Aşağıda paylaştığımız iPhone X duvar kağıtlarını kullandığınız iPhone’unuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Duvar kağıdını iPhone’unuza indirmek için duvar kağıdının altındaki “İndir” düğmesine dokunun ve açılan pencereden duvar kağıdının üstüne birkaç saniye basılı tutarak “İndir” seçeneğine dokunun. Daha sonrası için Fotoğraflar uygulamasından veya Ayarlar > Duvar Kağıdı > Yeni Duvar Kağıdı Seç menüsü üzerinden duvar kağıdını Ana Ekran, Kilit Ekranı veya her ikisi için ayarlayabilirsiniz.