Şimdi yükleniyor

iPhone X Görünümlü Yeni iPhone SE 2 Konsepti [Video]

iPhone SE 2 2018

iPhone X Görünümlü Yeni iPhone SE 2 Konsepti [Video]

Son Güncelleme tarihi 20 Kasım 2017 by Müşteri hizmetleri

Daha önce, uçtan uca çerçevesiz yeni nesil iPhone SE‘ye ait pek çok konsept paylaşılmıştı ki bunları sizlerle buluşturmuştuk. Konseptlerin tamamı Apple’ın iPhone’un 10. yıldönümünü simgeleyen iPhone X’i tanıtmasından önce paylaşılmıştı. Amiral gemisi iPhone X’in tanıtılması ile tasarımcıların konsept yaklaşımı da değişti ve en sonunda iPhone SE 2 ile ilgili konseptler de bu yönde değişim göstermiş oldu.

teknik destek

YouTube kanalı Concept Creator tarafından paylaşılan iPhone SE 2 konseptinde, yeni nesil SE modelinin tasarımı iPhone X‘e benzetilmiş. OLED ekranlı iPhone’un ikonikleşen çentiği ve uçtan uca çerçevesiz ekran tasarımı yeni iPhone SE üzerinde hayal ediliyor.

iPhone SE, uygun fiyatı ile küçük boyutlu iPhone severler için bir hit model konumunda ve Apple’ın küçük iPhone modelinin artık donanımsal değil tasarımsal olarak yenileyeceği bekleniyor. Bunun 2018 Mart veya Nisan ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

iPhone X’in tasarımının yeni nesil iPhone SE ile bütünleşmesini temsil eden konsept oldukça ilgi çekici olarak değerlendiriliyor. Elbetteki, videodaki iPhone SE’nin bir hayal ürünü olduğu, tasarımcısının hayal dünyasındakileri yansıttığı unutulmamalı.

iPhone SE 2 Konsepti

teknik destek

1 yorum

comments user
Ali

Abi yok satar. Net diyorum iddaa ediyorum muhteşem bir tasarım olmuş

Yorumlar kapalı.