iPhone X için Apple Markalı Kılıflar

iPhone X Kılıf

Bu yazımızda, iPhone X için Apple markalı koruyucu kılıflara daha yakından bakacağız.

teknik destek

Apple’ın en yeni amiral gemisi iPhone X’in ülkemizde piyasaya çıkış tarihi 24 Kasım olarak duyurulmuştu ve artık premium iPhone modelinin Apple Store, Apple Premium Reseller ve üçüncü taraf teknoloji mağazalarındaki raflarda yerini almasına yalnızca üç gün kaldı.

6.099 TL’den başlayan fiyat ile gelen iPhone X’i düşürmeye, çarpmaya ve çizilmeye karşı korumak oldukça önemli bir hal almış oluyor. İlk yapılması gereken şey iPhone X ile birlikte koruyucu yanı yüksek kılıf almak.

Apple, her yeni iPhone modeli ile yaptığı gibi iPhone X için özel olarak tasarlanan kılıflarını tanıtmıştı ve ülkemizde de bu özel kılıfların satışına başlanmış durumda. Şu anda Apple Online Store, Apple Store ve pek çok üçüncü taraf mağazadan Apple markalı, orijinal kılıflara erişmek mümkün.

Teknoloji devi Apple, amiral gemisi modeli için 9 renk seçeneği ile silikon ve deri kılıf ve ilk defa 4 renk seçeneği ile kapaklı kılıfını tanıtmıştı. iPhone X’e özel olarak tasarlanan kapaklı kılıf “Folyo Kılıf” olarak adlandırılıyor.

iPhone X için Silikon Kılıf

iPhone X için Silikon Kılıf

Apple’ın iPhone X için özel olarak tasarladığı silikon kılıf, Kobalt Mavisi, Gül Kırmızısı, Mor Ötesi, Koyu Zeytin Yeşili, Beyaz, Kum Pembesi, Gece Mavisi, Siyah ve Kırmızı renk seçeneklerine sahip.

Apple’ın silikon kılıfı, ses düğmelerine, Yan Düğme’ye ve iPhone X’in eğimli kenarlarına tam oturuyor ve ekstra kalınlılığın oluşmasına neden olmuyor. Kılıfın iç kısmındaki yumuşak mikrofiber kaplama, iPhone’un korunmasına yardımcı oluyor. Kılıfın yumuşak dokulu silikon dış yüzeyi ise, elinizde harika bir his yaratıyor. Bununla birlikte telefonun elinizden kaymasını önlüyor. Ayrıca bu silikon kılıf ile iPhone X’ininiz kablosuz şarj olurken bile kullanabiliyorsunuz.

Kılıfın tek eksiği iPhone X’in alt tarafını kapatmıyor oluşu.

iPhone X için silikon kılıfın fiyatı KDV dahil 179 TL ve Apple Online Store üzerinden 6 aya kadar taksitle satın almak mümkün. Kılıfı satın almak için buradan devam edebilirsiniz.

iPhone X için Deri Kılıf

iPhone X için Deri Kılıf

Apple’ın iPhone X’e özel olarak tasarladığı bir diğer deri kılıfı, Kozmos Mavisi, Fuşya, Patlıcan Moru, Kömür Grisi, Vizon Grisi, Klasik Kahve, Gece Mavisi, Siyah ve Kırmızı renk seçeneklerine sahip.

Apple’ın deri kılıfı, iPhone X’in eğimli kenarlarına tam oturuyor ve cihazın kalınlığını etkilemiyor. Özel olarak tabaklanmış ve işlenmiş Avrupa derisinden üretildiği için dış kısmı oldukça yumuşak ve zaman içerisinde doğal bir patina kazanıyor. İşlenmiş alüminyum düğmeler, deri kılıfınızla uyumlu renklere sahip. İç kısımdaki mikrofiber kaplama ise telefonun korunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca kılıf ile iPhone X’i kablosuz şarj olurken bile kullanabiliyorsunuz.

Kılıfın tek eksiği iPhone X’in alt tarafını kapatmıyor oluşu.

iPhone X için deri kılıfın KDV dahil fiyatı 229 TL ve Apple Online Store üzerinden 6 aya kadar taksit ile satın alınabiliyor. Kılıfı satın almak için buradan devam edebilirsiniz.

iPhone X için Deri Folyo (Kapaklı) Kılıf

iPhone X için Deri Folyo Kılıf

Apple’ın bir iPhone modeli için ilk kapaklı kılıfı ve şirket bu kılıfını kapaklı olarak değil folyo olarak adlandırıyor. Kozmos Mavisi, Vizon Grisi, Siyah ve Kırmızı renk seçenekleri ile geliyor.

iPhone X için Özel olarak tabaklanmış ve işlenmiş Avrupa derisinden üretilenDeri Folyo, lüks bir görünüme sahip ve iPhone X’inize tam oturuyor. iPhone X ile tam entegre çalışan kılıfın kapağını açtığınızda iPhone X’unuz uyku modundan çıkıyor. Kapağını kapattığınızda ise uyku moduna geçiyor.

Kılıfın iç kısmındaki yumuşak mikrofiber kaplama daha da fazla koruma sağlıyor ve faturalarınız, notlarınız ve kartlarınız için de bir alana sahip. Ayrıca iPhone X’ininiz kablosuz şarj olurken bile kılıfıyla kullanabiliyorsunuz.

iPhone X için Deri Folyo kılıfın KDV dahil fiyatı 449 TL ve Apple Online Store üzerinden 6 aya kadar taksitle satın alınabiliyor. Kılıfı satın almak için buradan devam edebilirsiniz.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. ”Kılıfın tek eksiği iPhone X’in alt tarafını kapatmıyor oluşu.” bu görüşe katılmıyorum
    deri kılıflara tırnağınız gelse çiziliyor ve çabık eskiyorlar ve tüm bu kılıfların hiçbiri 6000 lira üstündeki bu cihazı tam korumuyor. (cep hizasından düşürürseniz bu kılıf iPhone X’u korumaz. Reklam yazısı gibi yazı olmuş
    Tek olumlu özellik: kılıf varken iPhone’un kablosuz şarj olması

Comments are closed.