iPhone X İsteyenler İçin Fırsat Doğdu!

x

iPhone X İsteyenler İçin Fırsat Doğdu!

teknik destek <

Apple, 10.yılına özel olarak iPhone X modelini üretmişti. Ürettiği modelle beraber şirket bünyesinde mükemmel bir çıkış yakalayan Apple, tüm artışını iPhone X modeline bağlıyor diyebiliriz. Buna nazaran fiyatının yüksek olmasından dolayı iPhone X modellerine sahip olamayan insanlarımız da, bazı mağazaların indirimleri sayesinde X modeline kavuşabilirler. Peki bakalım iPhone X nerelere kadar düşüyor?

Alacaklara Son Fırsat!

5.8 inç ekran büyüklüğüyle ve yüzde 82.9 gibi bir ekran kasa oranına sahip olan iPhone X modeli, OLED ekranla da bir hayli dikkat çekiyor. Buna nazaran fiyatının yüksek olmasıyla beraber yeni modele kavuşamayan insanlarımız, yeni bir kampanya sayesinde iPhone X modeline sahip olabilirler. Bu kampanya tek bir mağazada devam edecek ve sınırlı sayıda insanımız faydalanacak.

x1

Türkiye Garantisi!

iPhone X modelleri, Hepsiburada mağazaları aracılığıyla 6.099 TL fiyatıyla beraber karşımıza çıkacak. Diğer firmalarda bir hayli pahalı olan ve sürekli almak isteyen kullanıcıların da telefon hakkında indirim beklemesiyle beraber, Hepsiburada ilk adımı attı ve resmi olarak telefonun fiyatını 6.099 TL olarak değiştirdi. Mağaza bünyesinde satış henüz başlamasa da, satışların ilerleyen günlerde başlamasını bekliyoruz.

Ayrıca Hepsiburada mağazasından alacağınız iPhone X modelleri, Apple Türkiye garantili olacak. İlerleyen zamanlarda da satış hakkında daha detaylı bilgiler alacağız.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.