iPhone X Memnuniyeti Anketinin Sonuçları Açıklandı!

iphone-x

Apple’ın iPhone’un 10. Yılına özel olarak tanıttığı iPhone X modeli ülkemizde her ne kadar yüksek fiyat sebebiyle pek fazla kişi tarafından satın alınmasa da dünya genelinde iPhone X kullanıcılar tarafından çok beğenilmişti. Peki iPhone X’i satın alan kullanıcılar iPhone X’dan memnun mu? İşte tüm detayları. 

teknik destek <

iPhone X Memnuniyeti Belli Oldu!

Apple’ın geleceğe merhaba diyerek lanse ettiği iPhone X modeli, iPhone modelleri arasında oldukça radikal değişikliklerin gerçekleştirildiği model olarak karşımıza çıkmıştı. Creative Strategies tarafından 1.700 iPhone X kullanıcısının katıldığı bir anket gerçekleştirildi. 

Yapılan ankette iPhone X sahiplerinin yeni iPhone kullanıcı deneyimine kısa bir sürede alıştığını ve iPhone X’larından memnun oldukları ortaya çıktı. Yapılan araştırmada kullanıcılar iPhone X’un tasarımını çok beğeniyor. Ayrıca zamanda iPhone X’un hızı, fotoğraf kalitesi, OLED ekranı, Face ID teknolojisini ve yeni kullanıcı deneyimlerini çok sevdi. 

Apple Analistine Göre iPhone X Apple İçin Öldü

Pil süresi, çerçevesiz ekranı, portre modu ve kılıfsız ele uyumu iPhone X’un en sevilen özelliklerinden birisi olurken kullanıcılar iOS işletim sisteminde sunulan sesli asistan Siri’den ise hiç memnun olmadıklarını belirttiler. Apple’ın üzerinde durduğu önemli konulardan birisi olan Siri’nin önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan yeniliklerle rakip dijital asistanların seviyesine ulaşması bekleniyor. 

müşteri hizmetleri

Comments are closed.