İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone X ve iPhone 8 için En İyi Kablosuz Şarj Cihazları

Apple’ın en yeni akıllı telefonları iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X hızlı şarj özelliğine sahipler ancak bu özelliği kullanabilmeniz için ek bir kablosuz şarj aleti satın almanız gerekiyor. iPhone X ve iPhone 8 maksimum 7.5W kablosuz şarjı destekliyor ve bunun için şu anda test aşamasında olan ama yakın zamanda herkese açık olarak yayınlanacak olan iOS 11.2 güncellemesini cihazlara yüklemek gerekiyor

teknik destek

Yeni iPhone modellerinin kablosuz şarj özelliğini destekleyen en iyi kablosuz şarj aksesuarlarını sizin için bu yazımızda bir araya getirdik.

Belkin Boost Up Kablosuz Şarj Platformu

Belkin Boost Up Kablosuz Şarj Platformu

Bu özel şarj pedi, Apple’ın hem web sitesinde hem de mağazalarında satın alınabiliyor ve muhtemelen yeni iPhone modelleri için en iyi kablosuz şarj aksesuarlarından birisi konumunda. Ayrıca, 7.5W güç ile hızlı kablosuz şarjı destekliyor. Bu da, Apple iPhone’ları için uygun olduğu anlamına geliyor.

Belkin Boost Up kablosuz şarj platformunu Apple’ın web sitesinden 299 TL’ye 6 taksitle satın alınabiliyor. Şarj platformunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mophie Kablosuz Şarj Platformu

Mophie Kablosuz Şarj Platformu

Mophie markalı kablosuz şarj platformu, yine Apple’ın hem web sitesinden hem de mağazalarından satın alınabilen bir başka örnek olarak karşımıza çıkıyor. Mophie kablosuz şarj platformu Apple’ın en yeni kablosuz teknolojisinden sonuna kadar faydalanarak 7.5W güç ile güvenli ve hızlı şarj imkanı sunuyor.

Mophie kablosuz şarj platformunu Apple’ın web sitesinden 299 TL’ye 6 taksitle satın alınabilir. Şarj platformunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Anker Kablosuz Şarj Platformu (USB-C)

Anker Kablosuz Şarj Platformu

Bu muhteşem Anker kablosuz şarj platformu, bağlantı için en hızlı olarak görülen USB-C’yi destekliyor ve Apple’ın en yeni kablosuz şarj teknolojisinden sonuna kadar faydalanarak 7.5W güç ile güvenli ve hızlı şarj sunuyor.

Anker kablosuz şarj platformunun fiyatı 25 dolar ile 40 dolar arasında değişiyor.

Spigen Essential F301W Qi Kablosuz Şarj Platformu

Spigen Essential F301W Qi Kablosuz Şarj Platformu

Yeni iPhone’lar için öne çıkan bir diğer kablosuz şarj platformu ise Spigen’in Essential F301W Qi tabanlı hızlı kablosuz şarj platformu oluyor. Aynı zamanda, şarj edilen cihazı korumak için dahili güvenlik bileşenleri de şarj platformunda yer alıyor.

Spigen Essential F301W Qi kablosuz şarj platformunun fiyatı 20 dolar ile 30 dolar arasında değişiyor.

Spigen Essential F300W Qi Kablosuz Şarj Standı

Spigen Essential F300W Qi Kablosuz Şarj Standı

Düz şarj platformlarını sevmiyorsanız Spigen’in muhtemelen sevebileceğiniz bir başka kablosuz şarj aksesuarı ise tam olarak bu.

Spigen Essential F300W Qi kablosuz şarj standının fiyatı 25 dolar ile 35 dolar arasında değişiyor.

Samsung Qi-Sertifikalı Kablosuz Şarj Platformu

Samsung Qi-Sertifikalı Kablosuz Şarj Platformu

Samsung’un Qi-Sertifikalı kablosuz şarj platformu bu sayfadaki diğer platformlara kıyasla daha uygun fiyatlı olması ile ön plana çıkıyor. Türkiye’de pek çok teknoloji mağazasından satın alınabilen şarj platformunun fiyatı ise 100 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Samsung’un Qi-Sertifikalı kablosuz şarj platformu ile yalnızca iPhone’ları veya Samsung cihazları değil uyumlu tüm akıllı telefonları şarj edebiliyor olmanız ise büyük bir artı.

teknik destek