İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone X, Yeni Hareketli Duvar Kağıtları ile Geliyor!

Apple’ın iPhone X’i resmi olarak tanıtmasının üstünden 26 gün geçti ve henüz piyasa sunulmadı. Apple, yılın en özel iPhone’unu 3 Kasım’da belirli ülkelerde satışa sunacak. Buna rağmen Reddit’te bir video ortaya paylaşıldı ve videodaki bir kişinin elinde iPhone X’i tuttuğu görülüyor.

teknik destek

Aşağıdaki kısa videoda, videodaki kişinin iPhone X’i elinde tutması ve telefonun her ön-arka yüzünü göstermesinden öte cihazın kilit ekranında daha önce görülmemiş bir hareketli duvar kağıdının yer alması dikkat çekiyor.

Telefonun ekranı çevirildiğinde Face ID’nin kilidi açamayı reddettiği görülüyor ve bu da telefonu elinde tutan kişinin sahibi olmadığının en net göstergesi.

iPhone X’in pyasaya çıkmasına 20 günden fazla süre olan iPhone X’i elide tutan kişinin kim olduğu ise Reddit’te büyük tartışma konusu oldu.

Videonun, California’daki San Jose bölgesinden yüklendiği ve cihaza erken erişim imkanına sahip olan bir Apple çalışanı tarafından kaydedildiği iddia ediyor. iPhone X’in sol üst köşesinde AT & T logosunun yer aldığı görülüyor ve bu da videonun ABD’de kaydedildiği görüşünü doğruluyor.

teknik destek

Bir yorum

  1. yok yok 8 Ekim 2017

    hareketli duvar kağıdı ve hareketli kilit ekranı galaxy s3te bile vardı bu mu yenilik

Yorumlar kapatıldı.