Şimdi yükleniyor

iPhone X’e Benzer Tasarımı ve Özellikleri ile iPhone SE 2 Konsepti

Yeni iPhone SE 2

iPhone X’e Benzer Tasarımı ve Özellikleri ile iPhone SE 2 Konsepti

Son Güncelleme tarihi 25 Eylül 2017 by Müşteri hizmetleri

iPhone SE, yeni iPhone X ile benzer tasarıma ve özelliklere sahip olsaydı ne olurdu? Curved.de bu hayali dijital ortamda gerçeğe dönüştürdü ve uçtan uca 4 inçlik OLED ekranlı yeni nesil iPhone SE’nin nasıl görüneceğine ait bazı görseller paylaştı.

teknik destek

Konseptte (tam galeri aşağıda) sadece yeni nesil iPhone SE’nin bir iPhone X benzeri ekranla nasıl olacağını göstermekle kalınmamış, aynı zamanda cihaza daha oval köşeler eklenmiş ve cihazın arkasında çift kameraya ve ön tarafında yeni TrueDepth kamera sistemine yer verilmiş. Böylece, 4 inç ekranlı iPhone SE’de TrueDepth kamera sistemi ile Face ID ve diğer iPhone X özellikleri hayat bulmuş oluyor.

Yeni nesil iPhone SE’nin konseptinde diğer dikkat çeken tasarımsal detay ise cihazın ön tarafında neredeyse hiçbir çerçevenin yer almıyor ve böylece ekran boyutu kasa boyutu büyümeden 4.7 inçe kadar çıkması.

Yeni iPhone SE’nin fiyatı mantiken olarak 999 dolar olan iPhone X’den daha ucuz olacaktır. Bu da küçük ekranlı akıllı telefon severlerin oldukça hoşuna gidecek bir teklif gibi duruyor. Çünkü şu anda iPhone SE’nin hatrı sayılı bir kitlesi var.

Elbetteki aşağıdaki görsellerin birer konsept olduğu ve tasarımcısının hayal dünyasını yansıttığı unutulmamalıdır.

teknik destek