İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone X’in 7 Yeni Hareketli ve 6 Yeni Live Duvar Kağıdı [Galeri]

iPhone X, yedi siyah arka planlı hareketli duvar kağıdı ve altı yeni live duvar kağıdı da dahil olmak üzere diğer iPhone’larda bulunmayan yeni birkaç duvar kağıdına sahip (bunlardan üçü önümüzdeki ay iOS 11.2 ile gelecek). Bu yeni duvar kağıtlarının orijinallerine erişmek için iPhone X’e ihtiyacınız var ancak başka bir cihaz kullanıyorsanız orijinal olmayan sürümlerini aşağıdan bulabilirsiniz.

teknik destek

Yedi hareketli duvar kâğıdı yeşil, sarı, turuncu, kırmızı, mor ve mavi versiyonların yanı sıra çok renkli bir seçeneği de içeriyor. Bu biçimler, iOS 7 yayınlandığında iPhone’a eklenen ilk hareketli duvar kağıtlarının devamı niteliğinde. Bu yeni sürümlerinin siyah arka planı var. Bu arka plan, iPhone X’in OLED Super Retina ekranında oldukça güzel görünüyor. Siyah arka plan üstünde renkli daireler hareket ediyor.

iPhone X ayrıca altı benzersiz live duvar kağıdına sahip. Bunlar hareketli duvar kağıtları gibi sürekli hareket etmiyorlar ancak Kilit Ekranı’nda sertçe basıldığında hareket ediyorlar. Yeni hareketli duvar kağıtları muhtemelen iPhone X’e münhasır kalacaktır ancak diğer üçlü iOS 11.2 beta’da kullanılabiliyor ve iOS 11.2’nin final sürümü ile kullanıma sunulacak.

Altı yeni yeni iPhone X live fotoğrafının ekran görüntülerini aşağıdan indirebilir ve yedi yeni hareketli duvar kağıdını aşağıdan görebilirsiniz: dinleyebileceğiniz Reflection adlı seçkin bir zil sesini de içeriyor.

[irp posts=”24480″ name=”iPhone X Özel Zil Sesi ile Geliyor! Yeni Zil Sesini Hemen İndirin!”]

teknik destek