İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iPhone X’in Çentiğini Diğer iPhone’lara Getiren Özel Duvar Kağıtları

Apple’ın bu yılki amiral gemisi iPhone X‘inin şüphesiz en tartışmalı tarafı ekranın üst kısmındaki TrueDepth kamera sisteminin ve sensörlerinin yer aldığı çentiğiydi. Bu çentik kimi kullanıcı için iPhone X’in tasarım estetiğini bozan bir kısımken kimi kullanıcıya göre diğer uçtan uca tam ekranlı akıllı telefonların tasarımından ayrılmasını sağlayan bir kısımdan ibaret.

teknik destek

iPhone X’in çentiğini sevmeyen kadar seven bir kullanıcı kitlesinin varlığını ve iPhone X’in yüksek fiyat etiketini göz önüne alarak bugün, bu çentiği diğer iPhone’lara getiren duvar kağıtlarını beğeninize sunmak istiyoruz.

Paylaşacağımız duvar kağıtları, duvar kağıdı geliştiricisi Hideaki Nakatani tarafından tasarlandı. iPhone’unuza çentiği eklemenin yanı sıra ekranın üst kısmının sağ ve sol köşesinin oval hale getiriyor olması ile iPhone’un Ana Ekranı’nın ve Kilit Ekranı’nın görünümünün daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Duvar kağıtlarını indirmek için indirmek istediğiniz duvar kağıdının altında yer alan “Duvar Kağıdını İndir” bağlantısına dokunmanız/tıklamanız yeterli. Ardından Fotoğraflar uygulaması veya Ayarlar > Duvar Kağıdı menüsünden indirdiğiniz duvar kağıdını Ana Ekranınız, Kilit Ekranınız veya her ikisi için de seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

müşteri hizmetleri